Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: nekokaa, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Attraction for Her női parfümhöz tartozó illatosított testápoló.

Úgy tervezték meg, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz.

Ár: 1300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

moretti87

2016. május 25.

tetszik, finom illat, egész nap felsejlik a vanília a bőrön, újra vevős :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

tetszik, finom illat, egész nap felsejlik a vanília a bőrön, újra vevős :)

MajomMasni24

2016. május 10.

Szinte fölösleges a parfüm, annyira erőteljes az illata. Imádom. (de persze a parfüm is megvan :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

NovErke

2016. január 3.

Amikor kipróbáltam, magamon olyan semmilyennek éreztem. Nem volt különösebb hatása és az illatát sem éreztem. Egyedül az tetszett benne, hogy jó gyorsan beszívódik. Nekiadtam egy kedves ismerősömnek, ő viszont nagyon szereti, és rajta én is érzem az illatát. Mikor használja, olyan illata van tőle, mintha a parfümöt fújta volna magára, és még tartós is rajta, meg is lepődtem :O
Tehát nekem nem vált be, de nem pontozom le, mert van akin nagyon is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Tehát nekem nem vált be, de nem pontozom le, mert van akin nagyon is jó :)

bivienn

2015. november 8.

Én nem tudom, ki hogy van vele, de én megvettem és meg vagyok vele elégedve. Én érzem az illatát, sőt legalább kétpercenként a kézfejemet szagolgattam, mert oda is kentem rá. Tartós illata van, minimálisan tér el a parfümétől. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

agiv

2015. október 31.

Én ezt megcáfolnám h nincs illata.ugyanolyan fincsi illata van mint a parfümjének!hidratál is és tartós is.fincsi ;-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

ami2015

2015. október 26.

Megvettem a parfümje mellé, de inkább ne tettem volna... semmi, de semmi illata nincs. Nemcsak a bőrön nincs semmi illata, a flakonban sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 26.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak