Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: borbasemese, Módosítva: 2019. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Illatcsalád: gyümölcsös-virágos-orientális

Fejjegyek: gyömbér, szilva, mandarin

Szívjegyek: arab jázmin, fekete írisz, frézia

Alapjegyek: pézsma, ámbra, bőr illatjegy, kasmírfa

Ár: 2800 , Eladó: LPE
Állapot: Egyszer fújt , Helyszín: Kőszeg és környéke , fizetés: Postán maradó ajánlott küldemény
Avon Attraction Sensation for Her szett
Ár: 4000 Ft szettben , Eladó: Lizett
Állapot: Bontatlan csomagolás (fóliás), Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel, más település esetén banki átutalás után postázom
Eszteerke

2019. május 9.

Hát nem is tudom...kellemes édes illat kicsit fűszeres beütéssel de valahogy nem fog meg annyira, mint az eredeti Attraction vagy a Rush változata...és szerintem tartósságában sem annyira kiemelkedő, hamar elillan. Viszont a design nagyon szépre sikerült, szép az üveg és a rózsaszín színű parfüm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Jucus85

2019. május 8.

Csalódás.Jobbra számítottam.Férfias beütése van.Amúgy erős karakteres de mégis semmi, ,nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.