Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sissy93, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Képzelje el a paradicsomot: langyos szellő cirógatja az egzotikus virágokat, barátai táncot járnak a csodaszép tengerparton... Minden tekintet Önre szegeződik. Legyen az este királynője!

Ár: 7.000 Ft , Eladó: AVP
Állapot: Bontatlan, eredeti csomagolás, Helyszín: Pomáz, Budakalász, Békásmegyer, fizetés: Személyesen vagy ár+postaköltség előreutalása után postázom.
Lillith

2013. február 17.

Nyaralás előtt vettem még kb 2 éve, és azóta is mosolygok, ha megszaglászom a kiürült üvegcsét (megtartottam, emlékbe). Eszembe jutnak azok a nyári napok, a szép emlékek, hangulatok. Egyszerű illat volt, de mégis sokan a magukénak érezhették, nagyon el lett találva! Édes, lágy, friss illat. A nyári kánikulában nem is kellett ennél több. Ha többet fújtam, akkor sem volt émelyítő. Hiányzik! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Xinezia

2013. február 16.

Egyszer egy egész nyáron át csak ezt használtam, és imádtam! Valami fantasztikus illata volt! Hiányzik, szeretnék újra ezzel hódítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Adél Zsanna

2013. január 21.

Még mindig ez hiányzik a legjobban. Imádtam, imádtuk.
Miért nem lehetett állandósítani mint a Summer white-ot?! :'( bruhü...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 21.

Még mindig ez hiányzik a legjobban. Imádtam, imádtuk.
Miért nem lehetett állandósítani mint a Summer white-ot?! :'( bruhü...

Kleopátra

2013. január 17.

Könnyű nyári illatocska, sajna ez is csak limitált kiadású volt, mint az Izland Vibe.Az utóbbit jobban kedveltem,ezért 4-est adok neki. Nem kifejezettem az én illatom,ezért nem is használtam olyan gyakran,egy ujjnyi hiányzik belőle, elcserélném.Akit érdekel itt jelezhet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

reka196911

2013. január 10.

Főleg nyáron használtam és nagyon szerettem, ha most megérezném az illatát tuti a nyári dolgok jönnének az eszembe. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Blakely

2012. december 23.

Imádtam ezt a parfümöt :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Imádtam ezt a parfümöt :))

Saffy15

2012. szeptember 30.

Nagyon szeretem ezt az illatot, csillogó testpermetem is van belőle az is nagyon jó és nyáron kifejezetten tetszenek a csillámok a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

GYUGBR

2012. szeptember 2.

Mikor bejott új termékként, meg lehetett vásárolni a testápolóval és a testpermettel egyutt akciósan, még akkor szereztem be... nagyon szerettem, konnyu, friss.. kár, hogy már nem gyártják... 5+

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

lipstick

2012. július 29.

Nagyon szerettem az illatát, kellemes és hétköznapi, Sajnálom, h már nem gyártják, mivel hamar elfogyott :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 29.

bettuska

2012. június 30.

Egyik ismerősöm ajánlotta, és tényleg nagyon jó az illata, bár én valamiért nem sokáig érzem magamon a parfüm illatát, így nem tudom, mennyire tartós az illata. De ha lehetne, még biztosan vennék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Isoeugenol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, Yellow 10 Lake / CI 47005

Színezék. Lilás piros.