Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PillowTalk, Módosítva: 2016. március 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Emeld ki személyiséged ezzel a virágos-gyümölcsös illattal."

karakumsivatag

2016. június 4.

Próbálom megszeretni, de igazából nekem sem tetszik. Régebben voltak jó Avon parfümök olcsóbb kategóriában is, de már vagy egy éve veszem egymás után a WC illatosítókat, mert ezeket biztosan nem fogok magamra fújkálni. Nem büdös, vagy ilyesmi, erről szó nincs, de annyira érződik az avonos alapillat, hogy nem bírom magamon elviselni. Ezt mondjuk egy rendelésem mellé ajándékba kaptam, úgyhogy nem fáj, hogy nem tetszik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 4.

Ennie86

2016. június 4.

Ajándékba kaptam és nekem nagyon megtetszett. :) Fiatalos, igazi nyári illat. Erdei gyümölcs és talán egy kis virágos beütés dominál benne. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

NovErke

2016. május 29.

Nekem nem tetszik, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Nekem nem tetszik, elajándékoztam.

agiv

2016. május 13.

Hú hát ez jóóó :) nekem nagyon hasonlít a summer white sunsetra.egy kis erdei gyümölcs beütéssel.nekem nagyon tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Budapest77

2016. május 8.

Finom citrusillat és elég tartós is. Tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 8.

Finom citrusillat és elég tartós is. Tetszik.