Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: hempike1, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Fejjegy: bergamot, fehér frézia, fekete ribizli

Szívjegy: ibolya, rózsaszín bazsarózsa, lótusz,

Alapjegy: cédrus, fehér ámbra, pézsma.

Annis

2013. augusztus 7.

Látom, sokan leszólták, pedig nem rossz illat. Aki szereti a virágos illatokat, annak kifejezetten tetszeni fog. Mikor először befújtam vele magam, úgy éreztem, mintha valami rózsakertben lennék.
Barátnőm meg csak annyit mondott, amikor találkoztunk: "Ó, te jó ég, mi ez az illat? Mindjárt megnyallak!" :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

lalola

2013. július 26.

Nem olyan régen szereztem be egyet és nekem tetszik az illata, mindig is szerettem a virágos illatokat. Igaz, nem mindennap használom. Viszont az üvegcséjét kevésbé preferálom, ezért kap 4-est.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 26.

hempike1

2013. július 20.

Nekem bejön ez a bazsarózsa történet, pedig nem vagyok királylányos típus. Vannak napok, amikor vágyom erre az illatra, akkor fújok picit a hajamra. Mindjárt a május jut eszembe, virágok, szerelem, rózsaszín szemüveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 20.

zdoreebaba

2013. július 11.

Általában úgy vagyok a rózsás illatokkal, hogy nem tartoznak a kedvenceim közé, de néha elviselem őket magamon. Így voltam a Scentini Rose Fizz illatával is. Ez az új Avon illat szerintem teljesen átlagos, egyszer kétszer melegebb tavaszi napokon elviselhető, de mindennapi használatra egyáltalán nem ajánlom (igaz, hogy csak katalógusból szaglásztam). Viszont az üvegcséje nagyon tetszik, egyszerű, kislányos, igazán királylányos parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Gladys

2013. július 11.

Volt egyszer egy cukorka, ilyen szaga volt, utáltam, ahogy ezt a parfümöt is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Volt egyszer egy cukorka, ilyen szaga volt, utáltam, ahogy ezt a parfümöt is

beautifullife

2013. július 1.

Töményen a bazsarózsát lehet rajta érezni,de abban az illatozásában,amikor már kezd levirágozni,mama leszedi,beviszi a nyárikonyhába,ahol az üvegháztatás ezt a gyomorforgató fülledt tömény illatot hozza ki.Rémes,bár 80+-os hölgyeknek elnézném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Málni

2013. június 29.

Nekem az egyik Replay illlatot juttatja eszembe még az üvege is hasonló, annyira azért nem rossz, mondjuk nem használnám, de amúygse az én stílusom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 29.

jucika

2013. június 27.

Sajnos ez tényleg a legrosszabb Avon parfüm amit valaha szagoltam... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

Sajnos ez tényleg a legrosszabb Avon parfüm amit valaha szagoltam... :(

hagicica20

2013. június 20.

Kedves Avon! Most ezt tényleg muszaj volt piacra dobni???? Tényleg nem a mennyiség teszi a hírnevet, hanem a minőség!!! Bár ugynézem az Avon pont az ellenkezőjében hisz....
Katalógust illatolva- tény és való, hogy az a mű szöszi cicababa a reklámfotón passzol az üveg beltartalmához. No, de az illatról-nekem abszolút nem nyerő. Olyan mint a kerti (tövises) bordó rózsa. Ami, mint virág gyönyörű, de mint parfüm elviselhetetlen. Nem kellene még ha ingyen adnák sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

karakumsivatag

2013. június 19.

Illatosított oldalt illatoltam én is. Nekem tetszik. Határozottan "tövises" rózsa illat, pedig ennek bazsarózsa az egyik összetevője. Most kicsit szomorú is vagyok, mert jó lett volna mintát rendelni belőle, de az üveg annyira kis egyszerű, hogy azt hittem, hogy gyerek kölni. Az ára nagyon kedvező lesz a 10-es kampányban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzophenone-3