Avon

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illesbb, az összetevőket feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2019. június 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Kiadás éve: 2015

Illatösszetevők: feketeribizli, rózsa, érzéki pézsma

Ár: 2990 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Avon Be Romantic parfüm eladó
Ár: 2700 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

andian

2016. július 13.

Kellemes illata van, de valahogy nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Kellemes illata van, de valahogy nem az igazi.

Lunaaaw

2016. június 30.

Nagyon szeretem, mert tartós az illata és igazi nyári, csajos illat. Inkább fiatalok számára való illata van, de ez a csomagolásból is látszott, ami nem mellesleg szuper cuki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

pomme

2016. május 2.

500 Ft körüli összegért vettem, ennyit teljesen megért. Gyümölcsös-virágos friss illat, nem tartós, de tavaszra vagy nyárra futkározós illatnak megfelel. Érdekes módon ez az elején gyümölcsösebb, mint a gyümölcsös tesója, a Fun.

Upadate: sajnos pár használat után olyan fejfájásom lett tőle, ami még egyetlen parfümnél sem fordult elő, egyáltalán nem vagyok fejfájós, de ettől mégis sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

panneszka

2016. április 22.

Táskába dobálós hétköznapi illat semmi extra, lehetne tartósabb. Mint a Funnak, ennek is fiatalos cuki az üvege :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Baabbii95

2016. április 19.

Eleinte kellemes édes illata van. Csak sajnos nem valami tartós. 1,5-2óra elteltével már nem érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool