Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Baboo, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Sima és krémes, elfedi a szem alatti sötét karikákat, pattanásokat és egyéb bőrhibákat. Minden bőrtípusra alkalmas.

Dorcsa

2011. október 9.

A patikra és piros foltokra szoktam használni, szemem alá nem, de nekem hamar lekopik, de legalább nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 9.

CherryBlossom

2011. szeptember 24.

A legvilágosabb szín van meg nekem, az kb passzol a bőrömhöz. Így a pattanásokra, és az apróbb piros foltokra szoktam használni. Arra nem rossz, szeretem. A szemem alá egyszer próbáltam, de ott szörnyűűű! Felvitelkor már szinte azonnal beleül a ráncokba, csomósodik, nem fed jól, minden amit el tudtok képzelni. Arany középútként kap tőlem egy 3ast.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

kikki17

2011. szeptember 24.

Pattanásokra nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 24.

Pattanásokra nagyon jó.

angimangi

2011. augusztus 30.

Szerintem remek, nekem bevált!!! Ha valakinek kevés a bőrhibája, annak ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Szerintem remek, nekem bevált!!! Ha valakinek kevés a bőrhibája, annak ideális.

taima89

2011. augusztus 18.

hirtelen felindulásból vettem meg (fránya akciók :) ), de nagyon nem vált be: megül a ráncokban,egy idő után darabossá vált a bőrömön,szerintem az állaga sem elég krémes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 18.

adra

2011. augusztus 3.

Mindenhez igazodik, csak a bőrhöz nem. Hidratáló hatást sem éreztem. Szerintem nincs olyan bőrszín , amihez ez passzolna, az én bőröm nagyon világos, mégis elütött. A fedése talán jó erős lenne, viszont szem alatt begyűlik kis csíkba még fixálás után is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

godgirl86

2011. augusztus 1.

Jól fed, de a színe teljesen elüt a bőrszínemtől, narancssárga, és így számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 1.

Stina

2011. július 21.

Én szeretem, semmi gondom nincs vele. Nekem így nyárra ideális, amikor csak egy kis könnyed, gyengébb fedőképességű alapozót kenek fel színkiegyenlítés céljából. Ha van valami takargatni való ilyenkor a bőrömön, akkor ez a fegyverem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 21.