Avon

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2019. május 31.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Vitaminokkal és aktív összeetevőkkel a friss és ragyogó bőrért.

• Citrusfélék C vitaminnal,

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Boga24

2015. május 18.

A kiszerelès elèg kicsi, de sokáig jó lesz, főleg hogy minden csepp kinyerhető belőle hála a szuper pumpás csomagolásának. Az almond színárnyalat van meg, tökèletes a fehèr bőrömhöz. Csak megtisztítom az arcom, aláhidratálás nèlkül is gyönyörűen fel lehet kenni, kis mennyisèg is elèg. Inkább mondanám BB krèmnek, de nekem megfelel a fedèse púderrel +korrektorral tökèletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 18.

Tecuss

2015. május 11.

Végre hozzájutottam :) ma kentem fel elsőnek idáig amit tapasztaltam: nem szárít üdének mutatja a bőröm (hozzá teszem nagyon száraz bőröm van és érzékeny is)fedése átlagos bár nincs nagy gond a bőröm felszínével. majd még jövök :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Cirmiske

2015. május 8.

Nekem nem jött be, a Garnier BB-krémem jobban fed. A csomagolása viszont szuper, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 8.

reka196911

2015. április 20.

Már régóta akartam egy ilyen könnyebb fedésű alapozót. Eltakarja bőrhibáimat mégis úgy tűnik mintha nem lenne az arcomon semmi. A szokásos Nude árnyalatot rendeltem és tökéletesen megfelel a bőrömhöz. Sokáig is bírja az arcon, viszont a T-zónában átfénylik, de ez púderrel orvosolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Riruka

2015. április 19.

Nagyon szépen egységesít, ragyogó, élettelteli bőrt varázsol. A legvilágosabb árnyalat nem lesz jó a nagyon világos bőrűeknek, sárga alaptónusú. A fedése nagyon gyengus, karikákra, hegekre, pattanásokra kell a korrektor. A pórusokat szépen eltünteti, gondolom a sok szilikon miatt. Enyhén hidratál is, szépek az összetevői, egyelőre 4 csillag, még tesztelgetem.

Update: Sok pattanást okozott... nem tudom tovább használni... le is pontozom, 3 csillag. :( Pedig szerettem volna szeretni...

Összességében, szárazabb, pattanásra nem hajlamos bőrűeknek jó választás lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

Összességében, szárazabb, pattanásra nem hajlamos bőrűeknek jó választás lehet.

agi.greendaygirl

2015. április 14.

nekem kicsit túl sűrű, ehhez képes gyengén fed. Én visszaküldtem, mert komedogén összetevő van az INCI elején, szóval nem kockáztatok, és a hatása nem jött be. Pedig szerettem volna szeretni, mert olyan sok jó dolog van benne. Maradok a Luxe alapozónál

a csomagolása tényleg nagyon jó, követendő példa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

a csomagolása tényleg nagyon jó, követendő példa

Ancsibaba1993

2015. április 3.

A legjobb alapozóm eddig!!! Nagyon kellemes az állaga,könnyen eloszlatható a bőrön. A csomagolása is higiénikus és tetszetős. Sokáig megállja a helyét,valóban érezni hogy hidratálja a bőrt. Külön tetszik hogy fényvédős,és remekül illeszkedik a bőröm színéhez! Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 3.

gyik

2015. április 1.

Szuper a csomagolása, bár lehetne kicsit igényesebb anyagból. Viszont maga a flaska klassz, pumpás kialakítású és alulról préseli fel a talpacska a kencét felfelé (mint anno a Bourjois Healthy Mix), így a végén egy csepp sem fog kárba veszni, minden kijön a tubusból és teljesen légmentes, nem tud oxidálódni, megromlani. Maga a kence sem lenne rossz, de nagyon minimális a fedése. Távol áll az alapozótól, de még egy gyengébb BB krémtől is, inkább színezett hidratálónak nevezném, ezen még dolgoznia kéne Avonéknak. Talán nyáron el lehet majd kenegetni. Az irányvonal a csomagolás tekintetében viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

c_andersen

2015. március 26.

Kellemes, gyenge fedés, jól eldolgozható, de pár óra múlva a t-vonalban fénylik, de nem vészesen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 26.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Saccharomyces Lysate Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, Atelocollagen, Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Zinc PCA, Sodium PCA, Urea, Hyaluronic Acid, Trehalose, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kaolin 0 0