Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

szilvi07

2013. június 3.

Vártam hogy habozzon, de egyáltalán nem habzott. Finom illata van, ár érték aránya szerintem jó. Nem vettem észre, hogy okozott volna plusz pattanásokat. Miután vízzel lemosom az arcom, utána olyan jó puha. :) Tonikot én használok azért utána, mert szeretem a tonik utáni érzést. Nem hiszem hogy újra fogom vásárolni, még kiakarok próbálni más termékeket is. De ha valakinek sürgősen kell arctisztító, az árához képest sok mennyiség (200 ml 350 Ft szokott lenni akciósan, bár én 500 Ft-ért vettem), akkor tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Candyraw

2013. május 22.

Mikor először használtam nagyszerű volt. Viszont pár nap alatt az álaga is más lett. A bőröm száraz lett tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 22.

ludvnora

2013. május 18.

Alapvetően sminklemosónak használom, annak nagyon szeretem. Annyira nem hiszek az ilyen 3in1 dolgokban, de valamennyire hidratál is, a szempillaspirált és minden szennyeződést leszed, szóval én szeretem. Ár-érték arányban nagyon jó!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 18.

Barbika

2013. május 16.

semmi extra.. vagy csak az én bőröm nem reagál rá úgy ahogy kellene.. megmosakszom vele aztán jónapot.. de semmi csodát nem művel,pedig jó lenne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 16.

berniivagyok

2013. április 29.

nem rossz arclemosó,puha lesz a bőrőm a használata után :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 29.

nem rossz arclemosó,puha lesz a bőrőm a használata után :)

zdoreebaba

2013. április 28.

Az illat tökéletes, viszont habosodni egyáltalán nem tud. A bőröm a tisztítás után puha lesz tőle, és mintha átalakulna, de ez a hatás nem tart sokáig. 4-es, de csak az illat miatt, mert az mindent felülmúl.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 28.

MoznOO

2013. április 13.

Puha és sima lesz az arcom tőle az arcom, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Puha és sima lesz az arcom tőle az arcom, én nagyon szeretem.

fuge7

2013. április 3.

Egész jó arclemosó, szerintem megéri az árát, azt a párszáz forintot, amibe kerül. Én fürdés közben szoktam arcot mosni vele, és jó alaposan leöblítem. Vattapamacson nem jó használni. Tisztít, hidratál, teszi a dolgát, kellemes az illata, friss és puha lesz tőle a bőröm. Én személy szerint jobban szeretem az arclemosó tonikokat, ez pedig olyan krémes állagú inkább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

kriszta0329

2013. március 22.

Nekem nagyon csúszós, nyálkás... nem lesz kedvenc...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Nekem nagyon csúszós, nyálkás... nem lesz kedvenc...

toll6565

2013. március 16.

Hát nem is tudom. Az állaga tetszik, meg az illata is jó, de egyáltalán nem habzik, akkor se ha többet, akkor se ha kevesebbet rakok fel, pedig ez van ráírva. Hát ami pedig a tisztítóhatását illeti...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).