Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

krisz69

2012. március 15.

Szeretem ezt a terméket nagyon jól le hozza a sminket. Nekem nem szárítja a bőrömet illata is nagyon jó én elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 15.

Szilva

2012. február 26.

Egy ideig jó volt, de heti 2x-i használat mellett azt vettem észre, hogy nagyon száraz utána a bőröm:( A barátomnak viszont továbbra is jó, ugyan így használja, heti 2x. Úgyhogy egy átlagos 3ast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Cu2tka-baba

2012. február 21.

Mindent tud amit ígér, de semmi extra. Az árához képest nagyon jó termék. Nekem hiányzik belőle valami kis plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

kicsikiszi

2012. február 19.

Szerettem az illatát és jól tisztította az arcomat..csak az a probléma,hogy egy idő után rengeteg pattanásom lett tőle, plusz nagyon kiszárította az arcbőrömet :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

bendee91

2012. február 14.

Illata tetszik, ha lusta vagyok akkor használom. Igazából talán kicsit szárítja az arcom, de utána ha hidratáló krémet használok akkor teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

aprouleany

2012. február 12.

Egész jó kis lemosó, a tonikot még helyettesítheti, de a hidratálót nem lehet elhagyni a használata mellett. Jól tisztít, nem lettem pattanásos tőle, bár nem állandóan használom, csak ha épp nincs időm a komplett arctisztítási rutinra. Az illata is kellemes, jobban habzik, ha kicsit többet használok belőle. Sminket még nem mostam le vele, de ha erre is képes, akkor megérdemel 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Beleza

2012. február 10.

Legjobb! Nagyon gyengéd, de azért szépen lejön minden smink, szépen tisztít nem irritál. Illata bejön, olyan fehéren-frissen-krémes. Jó a csomagolás is, jól adagolható, ára is tök jó volt, 440 ft volt akciósan. Összetevőkben is jó, ahogy a fenti ábra mutatja. Én ennél jobbat eddig még nem találtam. Rengeteg drogériásat próbáltam, mindegyikkel volt valami bibi, de ez jó,ezzel nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

dobi

2012. január 14.

Ha tényleg habzásik maszatolgatom akkor nagyon kiszárítja a bőrömet. Ha csak simán letörölgetem akkor nem szárít és az alapozót is lehozza. Kellemes illatú

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 14.

trixipixike

2012. január 12.

Sajnos a vízálló szempillaspirált nem tudja lehozni. Illetve nekem ha véletlenül egy pici a szemebe kerül (mert óhatatlan) szemvörösséget, gyulladást okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

Dindy

2011. december 27.

A használata nagyon kellemes, az illata is kitűnő, viszont a használata után pár órával tele lett az arcom pattanásokkal, így nekem ez a termék nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).