Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

shopaholic98

2015. december 24.

Úgy érzem soha nem fogy el...pedig örülnék neki, mert felejtős termékről van szó! Kb. annyit ér, mint az ára, semmit sem kezd a bőrömmel :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

Lorigil

2015. december 3.

Elhasználtam tusfürdőnek, mert olyan érzés volt arctisztítóként, mintha semmit nem tettem volna az arcommal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 3.

bugosgizi

2015. október 27.

Bátran ki merem jelenteni hogy ennyire remek arctisztítóm sosem volt. Az aloe vera és a gyömbér olyan nyugtatóan hat a bőrömre hogy a gyulladt pattanásaimat két nap után teljesen eltünteti és segíti a gyógyulását. Sőt ha a palmolive vérnarancsos szappannal előtte megmosom az arcom hosszútávon el tudom kerülni a pattanások megjelenését. Hormon betegség miatt jönnek ki rajtam leginkább. De ez a szer könnyedén felveszi vele a harcot. Én csak ajánlani tudom minden zsíros bőrű embernek.

Update: Már egy ideje megvan. Az elején jó volt de mostanra gyengült a hatása. Valószínűleg hozzászokott a bőröm. Nekem kicsit soknak tűnik ez a mennyiség. Ha fele akkora kiszerelésben lenne kapható úgy mostanra már elfogyott volna és nem szokott volna hozzá a bőröm és nem lenne fél flakonnal a szekrényben kihasználatlanul.
Azért viszem le ötről háromra mert emiatt amit fent leírtam eléggé kiábrándultam.
Egyre gázabbnak találom az avon termékek teljesítményét...

Update2: A matricákat jól leoldja a felületekről. Igen aznap nagyon kreatívan közelítettem meg a bútor rendberakást. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

Egyre gázabbnak találom az avon termékek teljesítményét...

matoedit

2015. szeptember 22.

Abból amit ígér szinte semmi sem teljesült. Nálam azért kap 3 csillagot mert sminklemosónak használva egész jó volt. Szerencsére nem jelentek meg piros pöttyeim, de tutira nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.

B.Enci

2015. szeptember 20.

Ez az egyik legrosszabb termék amit valaha próbáltam,ráadásul kiütések is jelentek meg tőle az arcomon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

egeresi47

2015. szeptember 13.

Én ajándékba kaptam nővéremtől, mert eléggé pattanásos az arcom. Nekem az jött le mióta használom, hogy kevesebb a pattanásom és a miteszereket is kitisztítja. 2 naponta azért szükség van rá. A sminket is elég jól lehozza.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

eSophie

2015. augusztus 5.

Szerintem egyáltalán nem tisztít, az illata sem tetszett és az állaga sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

Szerintem egyáltalán nem tisztít, az illata sem tetszett és az állaga sem.

Cappio

2015. augusztus 3.

hát nem is tudom mit írjak erről :D nem rossz, mert ha ezzel mosok arcot, érzem hogy tisztítja a bőröm, viszont semmi több. nekem nem helyettesíti a tonizálást, hidratálást. furcsa az állaga, nehezen habzik. ha éppen elfogy otthon az arctisztítóm, ezzel 1-2 napig elvagyok, de lehet hogy ha tusfürdővel mosnék arcot, annak is ugyanilyen hatása lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

vivicsibe1

2015. július 9.

Utálom ezt a terméket.Még régebben vettem mert láttam az oldalon a sok jó véleményt.Szerintem szörnyű nem csinál semmit és még az illata is valami káosz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

nonni

2015. július 2.

Hú, nekem ez nagyon nem jött be! :( Nem igazán éreztem a tisztító hatását, és sajnos az állagával is akadtak problémáim, nem is igazán habzott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).