Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

Lailany

2015. június 20.

Ez a termék egy nagy nulla.... már feladtam a reményt az avon termékekkel kapcsolatban..... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

citronella

2015. június 20.

Ez nem vált be sajnos,pedig szeretem az avon termékeket. Nem éreztem,hogy tisztítaná az arcom,inkább csak ott csúszkált a bőrömön,elég furcsa érzés volt. Pár alkalommal használtam,aztán le is mondtam róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

adri97323

2015. június 14.

Tisztítani nem nagyon tisztít, viszont tényleg simább és bársonyosabb lesz tőle a bőr.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 14.

amarillu

2015. június 10.

Nekem a zöld volt meg. Mire a tubus közepére értem, már kicsit csípett is a készítmény, mely egyáltalán nem habzik. Vagy amit habnak neveznek az nem igazán hab. Miután lemostam az arcom kicsit szárította a bőröm, és mattabb lett. De véleményem szerint erre bármelyik olcsó szappan képes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 10.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Jó volt amíg volt, de nem veszem újra. Finom illat, puha bőr, kevés is elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Renatabaroness

2015. március 28.

Tetszik, amilyenné teszi az arcbőröm. Én pont a reggeli-esti lemosásra vettem. Megpróbáltam a sminklemosást, és csak erősíteni tudom, hogy nem mossa le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

szcs

2015. március 3.

Nem egy sminklemosó, de pl reggeli arcmosáshoz jó, utána pedig hidratáló krémezek... Felesleges termék számomra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

wynter

2015. február 28.

Ez kifejezetten egy olyan termék, amit nem tudok mire vélni. Nem érzem, hogy tisztítana vagy tonizálna, a hidratálásról nem is beszélve. Egy vicc az egész.
Csak a helyet foglalja a polcon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Csak a helyet foglalja a polcon.

Annabella2010

2015. február 8.

Tisztiani nem tisztit. Valamilyen szinten fertotlenit es hidratal is. Nagyon csip, erzekeny borre nem ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 8.

Rami:)<3

2015. január 2.

Hát ezzel a termékkel egyáltalán nem vagyok megelégedve. Semmit se tart be amit ígért nagyon bosszantó. Nem került sokba de nagyon rossz termék ettől függetlenül másnak biztos beválik de nekem nem jött be..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).