Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

Matilda

2014. december 25.

Pár éve kaptam ajándékba de sajnos nem jött be. Sok kell belőle, hogy normálisan meg tudjam vele mosni az arcom, viszont nem elég hatékony. A sminkkel nem bír el, de még egy zsírosabb bőrrel sem. Max reggeli arcmosáshoz megfelelő, arra szerettem és elhasználtam, de egyszer elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

aranypáva

2014. november 27.

Borzalom. A legrosszabb, amit valaha próbáltam, még úgy is, hogy 350ftért vettem akcióban. Irritáló, kellemetlen, még csak nem is tisztít. Senkinek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Jolles

2014. november 10.

Akcióban vettem a terméket, hát....
Első alkalommal még nem is tűnt fel, hogy valószínűleg ettől a lemosótól kezdett el pirulni az arcom. Két nap után már lángvörös lett az esti lemosás után és most éppen vörös és ég, ráadásul hámlik. Hát nem tudom mikor csinált utoljára ilyet bármilyen kozmetikum velem, ezért 1 csillag. De csak mert nincs nulla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

Akcióban vettem a terméket, hát....

Adél Zsanna

2014. november 10.

Nagyon szeretem! 1 csillagot vonok le de csak azért, mert nem habzik, hanem krémes és így nehezebb lemosnom a szemfestékemet! De szép, puha, tonizált a bőröm tőle :D

UPDATE: most újra vettem, a 3 flakon 999 Ft volt! Most is nagyon szeretem, egy durva, elhúzódott buli után lemostam a sminkem, mikor felkeltem és am. egész nap is, szép tiszta volt a bőröm, nem húzódott, krém sem volt rajtam mégis kellemes érzést nyújt! Anyukám is átvett egyet, remélem szeretni fogja, bár neki csodás a bőre :D
Még mindig -1 csillag mert nem habzik és most láttam a methylparabent is :(
Ezeket leszámítva remek termék, jó áron! ;)

UPDATE2: nem szedi le a szemfestéket! :( Megmosom az arcom és utána a szemem még meg kell mossam! ... MIcellás vízzel jó, de ... Ennek ellenére nagyon szép, tiszta, egyenletes a bőrfelszínem!
Lisana: aranyos és figyelmes vagy, hogy figyelmeztetsz DE mindig lemosókkal mosom le az arcom! Rühellem a szemfestéklemosó folyadékokat! Max.micellás víz! Nem szokott belemenni a szemembe, tekintve, hogy mindig így mostam az arcom! Szappannal szoktam utána mosni!
Am. nem ezért vontam le a csillagot, nem ezt ígéri, nem ez a feladata de nekem szempont lett volna!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

Még mindig -1 csillag mert nem habzik és most láttam a methylparabent is :(
Ezeket leszámítva remek termék, jó áron! ;)

Lisana

2014. október 23.

Adél Zsanna, és sokan mások!!
NE használjátok smink leszedésére a szemnél!!! (máshol nyilván simán). De rá van írva, hogy szembe ne kerüljön, és valljuk be, bármilyen óvatos is az ember lánya...
Indokolt is a figyelmeztetés, mivel alkohol van benne, ami könnyen károsíthatja a szemet, ezzel sajnos a látást is :(

Nekem eddig amúgy bevált, de szigorúan szemre használható sminklemosó után használom csak. Tetszik, hogy nem szárítja a bőröm, de semmi extra amúgy :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

Adél Zsanna, és sokan mások!!

Nikita0828

2014. október 13.

nekem bevállt, kellemesen tiszít és nem húzódik tőle a bőröm, ennyi pénzért jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

dora_beata

2014. szeptember 6.

Megrendeltem, tök olcsó volt. Amúgy semmi extra, ha lusta vagyok valami kombinált arctisztításra akkor ezt használom! De találtam ennél hatásosabbat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

fatime

2014. július 23.

Olcsó, finom az illata, az enyhébb sminket leszedi. Füstös szemsminket vagy vízállót még nem próbáltam leszedni vele. Így nyáron nem kellett utána arckrémet használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

csibe

2014. július 21.

Zuhany alatt használom és hatékonyabb sminklemosónak bizonyult, mint némelyik Garnier termék (gondolok itt a sminklemosó tejekre, mert én ha megveszek egy ilyen terméket, elvárom hogy a sminket is leszedje...). Nem marad a szemem alatt "monokli", még akkor sem, ha elég erős sminket tettem fel aznap. Az illata nagyon finom, az én minden pillanatban változó bőröm- néha száraz, néha zsíros- tökéletesen ápolja, nem használok arckrémet, mégis puha az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 21.

Írisz

2014. július 11.

Nekem nagyon nem jött be,nem hozta le a sminket,zsíros,tömött érzés maradt utána,akármennyit is használtam belőle,mintha nem is mostam volna arcot...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).