Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

mokkalany

2014. július 6.

Ritka hitvány termék. Semelyik funkciójára nem jó. Nem tisztít, nem tonizál, és egyáltalán nem hidratál, pedig nekem nem vízhiányos a bőröm. Azt hittem, jó megoldás lesz utazásra, de ami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen, az nem is igaz.

Update: Adok neki még két csillagot, mert eddig nem úgy használtam, ahogy kellett volna. Csak lemosóként, vízzel vártam tőle ilyen komplex hatást, de rájöttem egy utazás során, hogy vattakoronggal kell dörgölni, és akkor váltja be - többé-kevésbé az ígéreteit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 6.

hankazse

2014. június 24.

Az illata finom, leszedi a szennyeződést, de nem szerettem bele igazán. Az ára mellette szól, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 24.

fille.tressee

2014. május 27.

Nem rossz, ennyiért sokat nem vártam tőle. Én akkor használom, ha nyár van, és megizzadtam, lemosom vele az arcom, és nagyon fel tud frissíteni. Ráadásul olyan olcsó, hogy nem félek sokat használni belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

dodika2001

2014. május 10.

Nem tud semmi extrát. Kellemes az illata, jó a textúrája, szép puhává teszi sz arcbőröm. Nagyon kíméletes, már ami az állagából is kiderült. sokáig elég ez a 200 mili, és még olcsó is. Szépen tisztít, bár a tonikot azért nem pótolja. :) És persze kell még plusz hidratálókrém is, de ha nem használok valamiért ennek a terméknek a használata után, akkor sem szárad ki az érzékeny területeken az arcom. Az pedig egyértelmű, hogy az ARClemosó, az nem SMINKlemosó, úgyhogy nem is értem miért használják arra. Minden esetre nagyon tetszik, és ez az egyik kedvenc "tényleg megéri az árát" termékem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 10.

lumitaivas

2014. április 22.

1. Akik sminklemosónak használják és azért adnak rá kevés csillagot, mert nem szedi le a sminket, az azért van, mert ez nem sminklemosó.. hanem egy arctisztító. Reggel, vagy este a már sminkmentes arcra kell felvinni.
2. Akik azért vonnak le csillagot, mert nem habzik, azoknak elmondom, azért hogy nem habzik, mert midnen ami habzik, SZÁRÍT. Így lesz ez nagyon kíméletes.
3. Akik azért vonnak le csillagot mert utána be kell krémezniük az arcukat: minden után be kéne krémezni az arcodat.
Nagyon jó az illata, a minősége, kedvencem. Kíméletes és hatékony, úgy szedi le a faggyút, hogy meghagyja a bőr természetes nedvességtartalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 22.

redheadvrouw

2014. április 2.

Szerintem ez egy tipikus "nem rossz, de a jó nem ilyen" kategóriájú termék. Nagyanyámtól kaptam ajándékba, aki valamiféle beteges vágyat érez a 300 Ft körül mozgó termékek iránt az Avonból...és ebből is láttam betárazott, mert persze el nem használja, szóval biztos sóz rám még párat :D Inkább melegben vagy amikor kíván a bőröm egy kis felfrissülést jó vele átmosni gyorsan az arcom, vagy ha nincs kedvem este már radírozni. De egy kicsit szárít, kell rá hidratálnom.Az illatáért nem vagyok oda és zavar, hogy nem habosodik. Az alapozót csak szétmaszatolja, utána még bőven mehetek rá micellás lemosóval, hogy tényleg eltűnjön a sminkem. Zuhanyzás közben elhasználgatom, amikor nem kíván a bőröm erőteljes mélytisztítást, de az biztos, hogy ez nem gátol meg semmilyen bőrragyát, ha az ki akar jönni, így ha nagyon fontos hogy másnap makulátlan legyen a bőröm, akkor nem ez után nyúlok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

idna4

2014. március 22.

Én nagyon szeretem. Minden este ezzel tisztítom az arcom, nekem leszedi a sminkem nagyját, bár utána én még használom a Bioderma tonikot is. Tetszik, hogy nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 22.

Princess

2014. március 17.

Este a sminket ezzel szoktam leszedni, mert ugye először tisztítunk, és utána tonizálunk, ezt már megtanultuk. Habzani nem habzik, ami nem is zavarna, ha leszedné a sminket. Az állagával sincs semmi baj. De a tisztítóhatásával annál több. Valamennyit leszed(kb. a negyedét), a többi meg vár a törölközőre meg a tonikra. Ajándékba kaptam, a zölddel együtt, de tőle se várok többet, megrendelni tuti nem rendelném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

senskin

2014. március 16.

Ajándékba kaptam, elhasználtam. ( Pontozom). Egynek elment, de nem venném meg, ahogyan semmilyen más avon terméket sem. Régebben sok avont használtam, de meguntam. Nem szeretem az avon termékek illatát és a gagyi katalógusukat sem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 16.

Lilly24

2014. február 18.

Na, nálam ő tuti! Mindkét fajtája megvan, bár jó sokáig volt érintetlenül a polcomon... Jól tisztít, de nem szedi szét az arcot, nem szárít, lejön vele a smink. Igaz én utána hidratálok, de az érzékeny bőrömnek nem árt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).