Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

Esi

2014. január 23.

Vegyes bőrre: teljesen bevált. Nem vártam tőle túlzottan semmit. Tulajdonképp az első használatkor még nem is néztem utána pontosan mit művel majd velem. Annyit éreztem, hogy rettentő puha lett az arcom (mint a babapopsi) de egyben zsír és piszokmentes. Pár óra elforgása alatt (22:00 fürdés - 24:00 lassan tente) se tapasztaltam a zsírosodás jeleit, így nyugodtan mentem aludni. Reggel se pattanásokkal se miteszerekkel nem lettem gazdagabb. Még a mai nap se, pedig már használtam párszor. Nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 23.

Oraculum

2014. január 2.

Semmire sem jó, Én kézmosónak használtam,meg ecsetmosónak, arra tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Tabo419

2014. január 2.

En sminklemosokent hasznalom, 4 csillagot kap,nem csipi a szememet, illetve nagyon jo sminklemosokent, de masra nem nagyon...Talan kicsit hidratal is :) ara miatt megeri hasznalni akar csak sminklemosokent is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

lilaszilva

2013. december 30.

Még csak párszor használtam,de annyira nem nyűgözött le. Az zavar benne, hogy az állaga fura,fehéres-géles: se nem lemosó tej,se nem gél. Illatra jó és leszedi a bőrömről a sminket,szennyeződést, de extra hatást nem fedeztem fel benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

dorigavran

2013. december 19.

Reggel- este használom sminklemosás után, néha helyette. Jól tonizál, kellemes illata van, kicsit folyós. A hibája az, hogy nem tart sokáig a hatása, 1-2 óra. Akinek normál bőre van, annak ajánlom, lemossa a szennyeződéseket, de sajnos az én kombinált, inkább zsíros bőrömmel nem tett csodát. Hasznosnak mindenféleképpen hasznos, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

xleiax

2013. december 19.

Fürdés közben szoktam felvinni, és pár percig az arcomon hagyni. Igazából csak annyira jó, hogy a maradék festéket leszedi, tisztit és egy kicsit hidratál. De semmi extra, nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Olív

2013. december 15.

Akciós áron jutottam hozzá, de soha többé nem veszem. Nagyon folyékony állaga van, csak úgy dől az ember kezébe. Az illata még elfogadható, de a hatása szinte nulla. Egyáltalán nem éreztem, hogy tisztítana, a sminket pedig csak elkente.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

farkas.fruzsina86

2013. november 19.

Kezdjük azzal, amit tetszett: az illata. Kellemes, nem tolakodó. De a funkcióját sajnos nem tölti be. Kényelmetlen arctisztítóként használni, mert nem habzik. Nem szárít, viszont nem is hidratál... Kárt nem tesz benned, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

Mariss

2013. november 17.

Kaptam ajándékba, sminklemosásra jó de nem igazán hidratálja a bőrömet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 17.

Kaptam ajándékba, sminklemosásra jó de nem igazán hidratálja a bőrömet.

Mandarinka

2013. november 12.

Smink lemosásra még nem próbáltam. Tonikként használom,arra szerintem jó. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 12.

Smink lemosásra még nem próbáltam. Tonikként használom,arra szerintem jó. :)

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).