Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

selyemepi

2013. november 10.

Smink lemosására használom. Vatta korongra szoktam rátenni. Azért szeretem, mert ez az első termék ami egyáltalán nem csípi a szememet! Nem zsírosítja a bőrömet, enyhén még hidratáltságot is biztosít. Az illata sem rossz. Comedóim sem lesznek tőle. Nem vagyok odáig az AVON os termékekért, de ez megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 10.

fancsa0018

2013. október 29.

Én zuhanyzás közben szoktam megmosni vele az arcom. Vízzel megmosom az arcom, felkenem, kicsit dörzsölöm és lemosom. Habzani tényleg nem habzik, de rendszeres használattal szép arcbőrt lehet vele elérni. Én nagyon szeretem használni. Lavande, szerintem hagyd figyelmen kívül a leírást :D.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

lavande

2013. október 28.

Egyszerűen nem tudom értelmezni, hogy ez a termék mire is való. Próbáltam kozmetikai kendőre tenni és úgy áttörölni vele az arcom, nem jó. Próbáltam - ahogy a használatijában van - bőven felkenni és habosra dörzsölni vele az arcon. Nem is habzik :) Szóval megköszönném, ha valaki megírná hogy mire is való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.

Baabbii95

2013. október 28.

Én szeretem ezt a terméket. Semmi rossz tapasztalatom nincs róla. Kellemes az illata is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

schalby25

2013. október 19.

Kaptam mikor újdonág volt. Kombinált a bőrön de ahogy bejön a hideg idő kiszárad az arcbőröm. Kipróbáltam de nem volt semmi átütő benne. Még jobban kiszárította a bőrömet mint előtte volt. Kellemetlen érzés volt használni. Az egyik ismerősömnek odaadtam neki viszont nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

Vaslady

2013. október 14.

Sminket nem távolitja el alaposan,és utánna mindig vizzel leöblintem az arcomat,mégis nekem nagyon -de nagyon szárit,huzódik tőle a bőröm.Elhasználom,de többet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 14.

tamasbobe47

2013. október 14.

Sminklemosásra egyáltalán nem jó, de aki nem sminkel annak biztosan bejön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Sminklemosásra egyáltalán nem jó, de aki nem sminkel annak biztosan bejön.

Tündérvirág

2013. október 13.

Sminklemosásra, tonizálásra nem jó. Ha így nézzük, felesleges pénzkidobás. Én mindig futás után használom, gyors zuhanynál ezzel mosom meg az arcom. Erre a célra jó, picit puhítja is a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

masni66

2013. október 7.

Nekem sem vált be, a sminket nem távolítja el alaposan, számomra ez egy felesleges termék, vagy tisztít vagy tonizál vagy hidratál vmi, mert így a 3 az 1-ből semmi nem lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

Roseblood

2013. október 6.

Egyszer már újravettem, és biztosan fogom is még. Szépen tisztít, nem ragad és nekem tetszik az is, hogy olyan tisztaság illata van. A rendszeres használata mellett láthatóan jobb állapotúvá válik az egyébként rémes arcbőröm. Az ára sem túl drága.
Azért kap négyet, mert nem csodaszer kategória, a hatása sem hosszan tartó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Azért kap négyet, mert nem csodaszer kategória, a hatása sem hosszan tartó.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).