Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

Accika

2013. október 1.

A kozmetikusom javasolta. Én is sminklemosás után használom, nagyon jó, puha lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 1.

Brigitta Sz

2013. szeptember 27.

Egyetlen szóval tudnám jellemezni: szörnyű. Ne vegyetek ilyet, semmire sem jó - AVON tanácsadónőként mondom. Se toniknak, se arclemosónak, se semminek nem állja meg a helyét, pedig 3 az 1-ben, elvileg..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

szilvike94

2013. szeptember 23.

Kicsit többet vártam ettől a terméktől, de nem hozta, amit szerettem volna! (Mondjuk ennyiért nem tudom mit akartam.:D) Én sminklemosás után szoktam átmosni vele az arcomat, hogy az is lejöjjön vele, amit a sminklemosó nem szed le. Végül is..az árát megérte, de nem hiszem, hogy újra megveszem! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 23.

Charis

2013. szeptember 18.

Borzalmas, semmire nem jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 18.

Borzalmas, semmire nem jó!

Annis

2013. augusztus 7.

Nem sokat ér. Minden reggel használom, csakhogy fogyjon már el végre. Ahhoz, hogy tisztítson, órákig kéne csutakolnom vele az arcomat, szóval előtte megtisztítom, és utána használom ezt. Pont ezért fölöslegesnek is tartom. Olcsónak olcsó, de annyit is ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

kremimado

2013. augusztus 2.

Még van egy kicsi benne,de hamarosan rendelnem kell. Nagyon szeretem. Jól hidratál. És az illata kifejezetten tetszik! Újraveszem és nagyon ajánlom!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Monika20

tetszik mar majdnem ki hasznaltam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

tetszik mar majdnem ki hasznaltam

szabbka

2013. július 19.

főként sminklemosásra használom, meg am is lusta vagyok 100féle kencét használni az arcomra, úgyhogy... gondoltam ezzel megoldok/letudok mindent :) nem vártam tőle túl sokat, (350Ft-ért?!) így az elvárásaimnak maximálisan megfelel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Ms.Cat

2013. július 19.

Úgy gondolotam 350ft-ért csak megveszem. Szerintem semmi extra nincs ebben a tonikban. Használat után frissebnek érzem az arcomat, de semmi több. De nem igaz is, nem is vártam ilyen olcsó krémnél valami nagy dolgot, tehát kap tőlem egy erős 4-est.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Vivianka

2013. július 12.

Valami szettben rendeltem meg, nem is igazán tudtam, hogy mi ez, nem is ezért kellet.. Kipróbáltam, nekem semmi extra. Amikor eszembe jut, akkor használom, de újra tuti nem veszem. Az illata semmi, hatása, rajtam szintén semmi. Szóval, nem drága, de annyit is ér...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).