Avon

Ár:   629 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szhkrisztina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

3 az 1-ben: tisztít, tonizál és hidratál. Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt.

Gwendoline

2013. július 4.

UPDATE: Siker! Addig piszkálta a fantáziám, hogy csak kipróbáltam ma megint. Hát most NEM zsírosított, azt hiszem kap még egy esélyt. Lehet múltkor más volt a gond, túl meleg volt :D ... A lényeg, hogy most jó. Marad a 4 pont, mert a habzó lemosókat jobban szeretem a krémesnél, de örülök, hogy úgy tűnik el tudom használni.

Első használaton vagyok túl: sajnos nem tudtam rendelésnél, hogy száraz bőrre való, az enyém pont, hogy zsíros. Kipróbáltam, és sajnos úgy érzem, hogy enyhén zsírosítja az amúgy is zsíros bőröm, ami általában arctisztítás után kellemesen száraz szokott lenni :( . Így 3 csillagot adok neki, mert száraz bőrre van, nekik tutira jó, akiknek olyan a bőre. Nekem emiatt nem jön be, ezért 3 pont. Igazából mondjuk pont azt teszi, amit ígér: 3 az 1-ben hatás, végülis mosás után pont olyan, mintha bekrémeztem volna. Inkább adok neki egy 4-est, mert az én figyelmetlenségem miatt nem jó, nem a termék a rossz, úgyhogy, igen, 4. Ja és mellesleg nagyon de nagyon kellemes illatú!!! Ez fontos ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 4.

arybaba2

2013. július 4.

Tényleg igaz,amit ígérnek:Friss érzést kölcsönöz a bőrnek. Simább és bársonyosabb érzést nyújt. Kellemes a bőröm érzete a használata után:) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 4.

kalmaniki

2013. július 2.

Ezt a terméket utáltam, nem habzik, büdös, igazából egyik funkcióját sem végzi el rendesen, vagy inkább sehogy sem... nesze semmi fogd meg jól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Mono

2013. június 29.

Ezzel a termékkel úgy vagyok, hogy nem árt, nem használ. Nekem nem igazán alaposan tisztította meg az arcomat. Nem rendelném újra még azért a pár száz forintért sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

doriracz94

2013. június 22.

Helló mindenkinek ! Én amióta sminkelek ,ezt a smiklemosót használom. Nekem ez a "folyékony krémes" állag az ,ami legjobban adagolható és leghatékonyabban távolítja el a szennyeződéseket az arcomról. Az illata semleges. Nagyon hatékony ,Csak ajánlani tudom mindenkinek .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 22.

Maszat0725

2013. június 21.

Én nagyon szerettem, az egyik kedvenc termékem volt. Akkor használtam, amikor nem volt kedvem vagy időm a "tisztítás-tonizálás-hidratálás" művelethez. Az ára nevetségesen olcsó, az illata is tetszett. Megfelelően tisztított, a sminket szépen leszedte, hidratált is, nekem az bőven elég volt. Kiütéseket nem okozott, sőt inkább megnyugtatta a bőrömet. Már nem használom, de mindenképpen újravenném. Megadom neki az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 21.

orsicsiga

2013. június 20.

esténként fürdésnél néha megmosom vele az arcom, nekem semmi gondot nem okozott eddig. csakis akkor csípett egy kicsit, amikor a sok orrfújástól kidörzsölődött az orrom :) habzani nekem sem habzik, de arclemosónak nekem bevált. bár az illata nem az igazi :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

Dorotthea

2013. június 5.

A flakonon szereplő utasítás alapján használtam. Használat után égett az arcom, és az azóta eltelt 1 hónap alatt sem jött rendbe, 2 hétig ragyaerdő volt a fejem, és a gyulladások azóta is jelen vannak... Soha többet nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Linda0222

2013. június 5.

Nem teljesíti a leírtakat, bár puha lesz a bőröm tőle. Nagy csalódás:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Nem teljesíti a leírtakat, bár puha lesz a bőröm tőle. Nagy csalódás:(

kbeata87

2013. június 4.

Nagyon rossz választás volt számomra. Nem tisztítás céljából vettem meg, hanem sminklemosónak. Egy hétig használtam, addig voltam rászorulva. Azalatt az idő alatt irritálta és tönkrevágta a bőröm. Megfogadtam, hogy soha többet avon. Katasztrófa! Még azt a 300 Ft-ot se éri meg, amennyiért vettem. Kéztisztítónak se vált be, kiszárította a kezem és marta a bőröm. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Extract

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Gyömbér kivonat. A CosIng hivatalos besorolása szerint bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a gyömbér kivonatnak szájon át bevéve és a bőrön alkalmazva egyaránt gyulladáscsökkentő és rák ellenes hatása is van (viszont a gyömbér olaj problémás). Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás).