Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Echan, az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• könnyű állagú krém
  • gyorsan beszívódik és
  • intenzíven hidratálja a bőrt

Ophelia

2017. október 18.

Szuper krém! Elsősorban testápolóként használom, de néha arckrémnek is, könnyű állagú, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál. És olcsó is ez a hatalmas mennyiség.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Vanille

2017. október 11.

Ez egy klassz krém, nagyon finom az illata, az állaga inkább kicsit vizes állagú, de ettől függetlenül remekül hidratál. Én személy szerint főleg masszázsnál szoktam használni, vagy fürdés után közvetlenül. Az illata nagyon sokáig tart használat után, ráadásul maga a krém is sokáig kitart. Már több, mint egy éve vettem az első adagot, sokszor használtam, de még mindig van benne, úgyhogy abszolút újravevős kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

OOKakadu

2017. július 4.

Tényleg jó kis krém. Ár - érték arányban verhetetlen. Könnyen beszívódik, visszafogott, kellemes illata van, nem bántja a bőröm. Akinek nagyon száraz a bőre, annak ez szerintem kevés lesz, de nyárra remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

honey88

2017. június 30.

Könnyed, kellemes kis krém, hatalmas kiszerelés, alacsony ár.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Könnyed, kellemes kis krém, hatalmas kiszerelés, alacsony ár.

hdia

2017. május 23.

Fincsi illat, jól beszívódik, hidratál, olcsó, sokáig elég. :) Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Fincsi illat, jól beszívódik, hidratál, olcsó, sokáig elég. :) Szeretem

spavanilly

2017. május 23.

Ez egy nagyon finom (friss-zöld- tiszta) illatú testápoló. Könnyű állagú, így én inkább tavasszal- nyáron javaslom használni, télre kevés az ápoló hatása (száraz bőrre).
Előnye, hogy kellemes használni, és jó áron lehet rendelni, sokáig elég.
Hátránya, hogy kicsit nehezen szívódik be, és egy ideig ragacsos érzés marad utána.
Ezzel együtt a bőröm valamiért mégiscsak szereti, kellemes, tiszta komfortérzetet nyújt a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 23.

Előnye, hogy kellemes használni, és jó áron lehet rendelni, sokáig elég.

Damayanti

2017. május 21.

Imádós kategória :) Könnyű állagú, hamar beszívódó, finom illatú, jól hidratáló, többfunkciós, nem allergizálós, olcsó, sok van benne... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 21.

Kittus2000

2017. április 29.

Nagyon jó illatú nagyon száraz bőrt is rendbe hozza rendszeres használattal és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

rammy717

2017. február 27.

Nekem tubusos van, de szerintem a tartalma ugyanaz. Könnyű állagú, gyorsan beszívódik, enyhe kellemes illata van. Viszont hosszútávon nem hidratál, csak amíg "rajtam van". Tehát fürdés után újra száraz a bőröm.

up: Télen nagyon gyengén teljesített, szó szerint semmit nem ért számomra, ha 3-4-szer bekentem magam egymás után, eltelt pár perc és újra viszkettem. Nyárra, köztes időszakokra jó, de a száraz bőrrel nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

szilvi137

2017. január 26.

Épp kézkrém keresőben voltam, amikor rátaláltam erre a csodára. Mindenképpen olyan krémet kerestem, ami jól hidratál, de nem ad ragacsos érzetet. Kb. egy hete vettem, de már most nagyon nagyon megkedveltem. Nagyon jó az állaga, az illata pedig egyszerűen csodálatos. Hamar beszívódik, és ami különösen tetszik, az a nagy kiszerelése. Biztosan újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak