Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Echan, az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• könnyű állagú krém
  • gyorsan beszívódik és
  • intenzíven hidratálja a bőrt

Dora961

2017. január 13.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól hidratál :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Kellemes illata van, gyorsan beszívódik és jól hidratál :)

zdoreebaba

2016. október 19.

Óriási ez a krém! Nemcsak a kiszerelésére gondoltam, hanem a hatására is. Nálunk nem állt el túl sokáig, mert a bátyám az elmúlt 1-2 hónapban minden áldott nap ezt használta, annyira megszerette. Az illata kellemes, növényes, nekem az esőerdő jut róla eszembe. Nyugtataja, hidratálja a száraz bőrt és hosszan tartó kellemes illatot kölcsönöz a bőrnek. Szőrtelenítés után is használtuk és megnyugtatta a bőrt, nem jöttek ki azok a kellemetlen szőrtüsző gyulladások és viszkető érzést sem tapasztaltunk. Mostanában váltottunk egy újabbra, de merem állítani, hogy pár hónap és újra a mindennapjaink tagja lesz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

zonga

2016. szeptember 9.

Könnyű állagú, kellemes illatú krém. Könnyű kenni, gyorsan beszívódik. Sokáig elég. Én főleg testápolónak használom - néha a kezemre is-, arra bevált. Szeretem, hogy nem nehéz, sűrű, ragacsos krém. Ilyen melegben kiváló, mert a sűrűbb krémekkel ellentétben nem fülled be alatta a bőröm, nem ragad. Nekem tetszik, hogy "belenyúlkálós". Tudom, sokan nem szeretik ezt, de nekem praktikus, nincs olyan, hogy túl sokat nyomok ki, vagy keveset, így pont jó, és a végén is maximálisan kiszedhető a maradék krém ( tubusosnál ez azért nem mindig egyszerű.)
Sokáig elég, ezért az árért nagyon megéri. Télen, vagy nagyon száraz bőr esetén valószínűleg kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Miszike

2016. szeptember 8.

Könnyű, gyorsan beszívódik. Nem ragacsos, mint sok más drágább testápoló. Nyáron sem folyik le az emberről, ha véletlen indulás előtt jut eszembe bekenni magam. :) Bátran ajánlom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

csopke

2016. július 5.

Olcsó, de kellemes kis testápoló. Könnyen felszívódik és tavasszal , ősszel tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

nemethviks

2016. június 13.

Egész jól hidratál emellett az illata is kellemes, nem erős. Egyszer egyszer meg próbáltam arcon de szinte semmilyen hidratáló hatást nem éreztem az arc bőrömön. De biztosan állítom az árát meg éri, így érdemes újra rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Kise

2016. április 20.

A csomagolása nem pont olyan, mint a képen, de gondolom ugyanarról van szó, mint amit használok. Tehát: valóban alkalmas testápolásra, hiszen jól beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet, azonban arcra nekem nem vált be. Az éjszakai krémem elfogyott, és gondoltam ez is megteszi egy darabig. Viszont olyan, mintha semmit sem kennék fel, feszül a képem rendesen. Az ideiglenes alkalmazásról így leállok, és beszerzek egy tápláló arckrémet.
Összegezve tehát: testápolónak, kézkrémnek jó, arcra nem ajánlanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 20.

Összegezve tehát: testápolónak, kézkrémnek jó, arcra nem ajánlanám.

Kendralinx

2016. április 9.

az aloe vera tökéletes benne van egy megfoghatatlan könnyedség benne és jó kézre testre mindenre és nem drága ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

GNóri

2016. március 29.

A sok téli sütis-krémes illatú testápoló után valami semlegesebbre vágytam, valamint akciós is volt legutóbb, így hát megrendeltem. Ezt a testápolót minden bőrtípusra ajánlják, de érdekes módon sokkal jobban bevált a száraz rinocéroszbőrömre, mint a kifejezetten száraz bőrre való testápolók. Az illata isteni, de diszkrét, az állaga géles, áttetsző, hamar beszívódik, kellemes, hidratált, ruganyos érzetű utána a bőröm. A mostani katalógusban van ebből tubusos verzió is, szerintem megrendelem azt is, mert ezt a belenyúlkálós kiszerelést nem nagyon támogatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

TEr

2016. március 12.

Olcsó, nagyon sok van benne, gyorsan beszívódik, szépen hidratál, nem hagy ragacsos érzetet, finom az illata, remélem örök szerelem lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak