Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Echan, az összetevőket feltöltötte: mk17, Módosítva: 2017. január 27.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• könnyű állagú krém
  • gyorsan beszívódik és
  • intenzíven hidratálja a bőrt

Christi

2016. január 11.

nagyon megszerettem, akciósan rendeltem meg, eleinte valamiért nem használtam aztán most amióta hideg van minden nap bekenem vele magam.gyorsan beszívódik, nagyon finom az illata. ha egyszer elfogy a tengernyi testápolóm ami a következő 3 évre elegendő akkor utána lehet újraveszem ha lehet majd még kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

JudithBeauty

2015. szeptember 9.

Nekem eddig csak az Aloe Vera kézkrém volt meg a Care családon belül, de ez multifunkcionális, arcra és testre is lehet kenni. Könnyű állaga van, hamar felszívódik, és az illata finom, diszkrét aloe vera illat. Annak ellenére, hogy kicsit hígabb, nem zsíros, nagyon jól hidratál, és nyugtat is. Akciósan nagyon megéri, és a 400 ml sokáig használható. A kipirosodott bőrre nekem nagyon bevált, sőt csípésre is. Nem ez az utolsó rendelésem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Echan

2015. augusztus 9.

Nagyon jó kis krém. Gyorsan felszívódik, nyugtatja a bőrt. Nekem a nap egy kicsit megégette a bőröm és az aloe és shea vaj tartalma miatt ezzel kenegettem. Úgy éreztem hogy segített nyugtatni a bőrt és nem is hámlottam le, ezért maximális pontszámot kap. Nagy kiszerelés, úgyhogy nagyon sokáig elég, mivel viszonylag keveset kell felvinni a bőrre vizes állaga miatt. A tégelyes kiszerelés miatt külön pontot adnék, mivel így nem vész kárba egy csepp sem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak