Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: babussh23, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Érezze a karácsony varázslatos hangulatát és kényeztesse bőrét ezzel a kedvelt kézkrémmel! Intenzíven hidratálja és simábbá varázsolja a száraz bőrt, és erősíti a körmöket.

Kiszerelés: 100 ml

Lara5

2013. július 2.

Imádom, az illatát, az állagát és a hatását is. Könnyen beszívódik és hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

Imádom, az illatát, az állagát és a hatását is. Könnyen beszívódik és hidratál.

shoesgirl

2013. április 3.

Jó az illata és tényleg puha, bársonyos lesz tőle a kezem. Nekem tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Jó az illata és tényleg puha, bársonyos lesz tőle a kezem. Nekem tetszik.

dorkka

2013. március 27.

Nekem nem jött be ez a krém. Nem is annyira kiszáradós a kezem, most a nagy hidegben mégis sikerült. Vastagon bekentem este, reggelre ugyanaz a látvány fogadott. Neutrogena nekem jobban bevált, próbáltam olcsóbban megúszni, de nem volt jó ötlet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

bi.ju

2013. február 20.

imádom, hű társam volt egész télen. amikor kiszáradt a kezem, kenhettem rá bármit, annyira nem hidratálta semmi sem, mint ez a krém. lefekvés előtt gazdagon bekenem vele a kezem, és másnapra már alig érezhetően száraz. 2-3 nap múltán pedig teljesen rendbe is teszi. hamarosan elfogy, úgy hogy a méhpempős lesz a soros, mert arra is kíváncsi vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

vörösáfonya

2013. január 26.

Jól hidratál, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Jól hidratál, hamar beszívódik.

esztilala

2012. december 10.

Nekem ez a kézkrém vált be a legjobban, nagyon jó a száraz bőrre!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 10.

Nekem ez a kézkrém vált be a legjobban, nagyon jó a száraz bőrre!

anar008

2012. december 5.

Nagyon jól hidratál, szeretem ezt a kézkrémet. A kivörösödött, száraz kezemet 1-2 nap alatt rendbe teszi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA