Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: Saphira, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Extra hidratáló, regeneráló kézkrém kakaóvajjal és E-vitaminnal extra száraz bőrre

• E-vitamint és természetes olajokat tartalmaz, melyek hosszan tartó hidratált érzetet és megnyugvást nyújtanak a nagyon száraz bőrnek.
  • könnyű állagának köszönhetően gyorsan beszívódik

FogiViki

2019. március 20.

Használom a krémet, nekem bevált, hidratál. Az illata is nagyon kellemes!

FogiViki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

Használom a krémet, nekem bevált, hidratál. Az illata is nagyon kellemes!

bogiath

2019. március 14.

Kellemes illatú, könnyed kézkrém. Átlagos hidratálás, elég könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet.

bogiath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

luckyschr

2019. február 24.

Anyóstól kaptak karácsonyra ezt a kézkrémet. Elsőként kiemelném, hogy Balea Urea kézkrém párti vagyok, nekem az a favorit, és hozzá hasonlítom a többi kézkrémet.

+ Kis adag krém is elég, könnyű eloszlatni.
+ Kellemes, finom állagú.
+ Jó kiszerelés, táskába tökéletes lehet (bár lehet könnyen kinyílik a kupakja és akkor lesz nagy baj :D), én az ágyam mellett tartom és este jelenleg ezzel kenem a kezem.
+++ Hatalmas plusz, hogy én nem szeretem a kakaó illatú krémeket, kozmetikai cuccokat, mert sokszor nagyon érdekes, gejles, cukros szaguk van, nekem egyáltalán nem kakaó vagy csoki illatúak, viszont ez igenis kakaó illatú, ami hatalmas plusz pont nálam.
- Könnyen kijön a tubusból túl sok mennyiség, amit nem győzünk aztán szét kenni.
- Számomra kicsit lassan szívódik be, ha a tenyeremet is bekenem, akkor jó néhány percig pl telefonomhoz nem tudok nyúli, mert annyira lassan szívódik be.

Nem vagyok Avon párti, sokkal inkább sajátmárkás Rossmannos vagy DM-es cuccok nálam a favoritok, de ez is bártan tudom ajánlani mindenkinek, aki esetleg szereti az Avon terméket, ezzel nagyon nem lőhet mellé.

luckyschr
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 24.

+ Kis adag krém is elég, könnyű eloszlatni.
+ Kellemes, finom állagú.

Henszi

2019. február 4.

Évekkel ezelőtt asználtam ezt a krémet. Nagyin finom az illata és amennyire emlékszem segített is. Ha majd elfogynak az itthoni krémeim, akkor újrarendelem.

Henszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

FReka

2019. február 2.

Update
Lejjebb kell vennem a pontszámot,még mindig nem tartom rossz kézkrémnek,de azért nem 5 csillagos.

Kedvenc nappali kézkrémem! Fontos, hogy gyorsan beszívodjon egy krém, ne hagyjon zsíros nyomot a papírokon, de közben azért hidratáljon is. Ezzel mindkét dolgot kipipálhatom, ráadásul még isteni csokis illata is van. Most rendeltem újra, a csomagolását megújították, pattintós kupakot kapott, ami sokkal kényelmesebb. :)

FReka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Update

PatriciaF

2019. január 28.

Eleinte jó az illata, de egy szezon alatt gyorsan kell elhasználni, mert rövid időn belül elveszíti azt a fantasztikus illatát. (azért nem teljesen, de nem lesz ugyan olyan mint első használatra) Kissé nehezen szívódik be a bőrbe, és vagy egy furcsa +rétege. Nem fogom újra venni de egy telet kibírt.

PatriciaF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

NOrsi95

2019. január 25.

Amikor megkaptam nagyon szerettem az illatát, de most már inkább irritál, nagyon erőteljes, és mindig ezzel kenni a kezem szerintem sok. A nagyon száraz bőrömet (kirepedezett, kisebesedett) secperc alatt helyrehozta, azonban a normál kiszáradással nem tud mit kezdeni, nem lesz tőle puha a bőröm.

NOrsi95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

sumire0

2019. január 17.

Nagyon nagyon jó illata van, de ezen kívül nincs pozitív tulajdonsága. Nem tudott beszívódni a bőrömbe, valahogy darabosra szikkadt a kezemen és semmilyen hatása nem volt. addig nem volt száraz a kezem bíg rajta pangott a krém, amint nagynehezen beszívódott meg olyan volt mintha valam fura filmréteg lenne a kezemen. miután ez a filmréteg érzés is elmúlt uganolyan volt mint előtte.
Csak aromaterápiás célból használnám, mert az illatáért odavagyok.

sumire0
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Csak aromaterápiás célból használnám, mert az illatáért odavagyok.

eeeee

2019. január 17.

Finom illatú, jól hidratáló kézkrém, szeretem. Gyakran kipróbálok újabb krémeket, de nem kizárt, hogy újraveszem még, mert nagyon bevált.

eeeee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lill22

2019. január 8.

A párom kérésére vettem 2 tubussal is, erre esküdött és tényleg hamar felszívódik és szuperül hidratál.

Lill22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.