Avon

Ár:   559 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:   4,5 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Intenzíven hidratálja még az egészen száraz ajkakat is, segít bársonyosan puhává varázsolni ajkaidat. SPF 15-ös fényvédő faktorral véd a nap káros hatásaival szemben.

Bambino97

2016. március 20.

Pozitívum hogy színtelen, szagtalan és nagyon jól hidratál. Azonban nekem kicsit zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

ancsirigo

2016. január 29.

Merő szilikon.
Pozitívum, hogy színtelen, szagtalan. 😅
Némi ápolást vélek felfedezni, de annyira vastag, zsíros réteget hagy a számon, ha vékonyan kenem is fel, hogy nem birom elviselni, ebből kifolyólag nem is használom rendszeresen.. Inkább éjszakára szoktam néha napján felkenni..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Merő szilikon.
Pozitívum, hogy színtelen, szagtalan. 😅

TimiRajna

2016. január 29.

Nekem nem használt az égvilágon semmit, pedig nem is a leghidegebb téli időjárásban használtam, hanem szeptemberben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 29.

csupakrem138

2015. december 31.

Szeretem ezt az ajakbalzsamot, nekem kicsit hasonlít azokra a 100 Ft-os több ízesítésű szőlőzsírokra amik régen nagyon felkapottak voltak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

bivienn

2015. december 17.

Körülbelül 2-3 óra leforgása alatt kétszer kentem az ajkaimra. Előtte teljesen száraz volt, berepedezett. Mostanra viszont ennek nyoma sincs. Teljesen meg vagyok vele elégedve, nálam jól vizsgázott! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

DettiZsu

2015. szeptember 30.

Semmi extra, sőt igazából még annál is kevesebb. Nem használom rendszeresen, a táskámban hordom magammal, hogy ha nem vagyok itthon és nagyon kell akkor legyen nálam valami. Rendszeresen a nagy tégely Balea Melkfett körömvirágos krémet használom, azt meg ugye nem tudom magammal hordani. Igazából a legrosszabb benne, hogy bár alig kenek belőle a számra olyan vastag réteget hagy, ami nekem zavaró. Ehhez képest pihe puha ajkaim nem lesznek tőle. Szóval szerintem pénzkidobás, azért 2*, mert a semmitől azért több.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

bmth

2015. szeptember 20.

egynek elment..,nem vettem észre,hogy túl sokat érne.. nem venném újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

egynek elment..,nem vettem észre,hogy túl sokat érne.. nem venném újra

eSophie

2015. augusztus 5.

Nekem csak egy vastag rétegben felkenődik, ott ragad és ugyanolyan cserepes marad a szám tőle, viszont véd. Ez nálam az ajakbalzsamok 90%-val így van, pedig nem hiszem, hogy ilyen különleges bőröm lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

PrincessConsuela

2015. június 20.

Már évek óta csak Avonos ajakápolókat használok (megszállott kenegető vagyok, mindig a kezem ügyében kell lennie). Sok mindent kipróbáltam már korábban, de ezek a legjobbak. Imádom, hogy kicsi, így könnyen elfér a zsebemben, színtelen, szagtalan, íztelen, fel se tűnik, hogy rajtam van, és a hatása is baromi jó. (Nekem nem fogy olyan gyorsan.) Simán 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 20.

Tuci

2015. június 1.

Amennyire olcsó, annyira bevált, pluszpont hogy nincs illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Amennyire olcsó, annyira bevált, pluszpont hogy nincs illata.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Alanine, Histidine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alanine a I h

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.