Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

Audrey80

2018. február 28.

Nagyon sűrű krém, szeles, hideg időre való, egyébként nekem kicsit túl sok, védőréteget képez a bőrön, akkor érdemes használni, ha kimegy az ember a hidegbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

sophy83

2017. december 29.

Jól hidratál, de nagyon nehezen szívódik be és sokáig zsíros érzetet hagy a bőrön. Az állaga is kicsit fura, zsíros, ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Erus15

2017. december 26.

Illatmentes, jól hidratál, viszont elég sokáig ragacsos érzetet hagy a kezeken.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Illatmentes, jól hidratál, viszont elég sokáig ragacsos érzetet hagy a kezeken.

pomme

2017. december 16.

Hát, aki szereti a Neutrogena soha az életben be nem szívódó krémjeit, az ezt is imádni fogja. Ugyanaz csak olcsóbb kiadásban, kicsit kenhetőbb formában.
Update: nem tudom, hogy csak belekentem-e az ágyneműbe éjszaka, de reggelre teljesen felszívódott és pihepuha kezeket varázsolt. Ezt a fókazsír állagot továbbra sem szeretem, de mivel potom pénzbe kerül, nem vonok le érte csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 16.

Jeanette88

2017. november 15.

Szeretem ezt a fajta krémillatot, nem bántó, nem tömény. Télen használom a nagyon gyorsan kiszáradó kezemre.
Egyedüli gond, hogy ha picit többet nyomok ragad, alig tudom eloszlatni....de lényegében jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

flepike

2017. október 12.

Páromnak vettem, télen nagyon kiszárad a keze, de nem használja a ragacsosságára hivatkozva. Valóban nagyon kellemetlen tud lenni, ha sokat kenek, de már kitapasztaltam a mennyiséget és mindig lefekvés előtt alkalmazom. Reggelre pihe puha a kezem tőle. Körömágyra is szoktam használni, sokat javít a körmeim állapotán is. Kiszerelése tökéletes, ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

EvelinV5

2017. szeptember 28.

Nagyon jól ápolja a száraz kezeket, nekem sokat segít. Felkenve egyfajta bevonatot képez a bőrön, de aztán szépen beszívódik és hosszan tartó hidratálást nyújt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

Chrissy

2017. július 28.

Vagy egymillió kézkrémet kipróbáltam már, ez benne van nálam a top 3-ban, az biztos. Sűrű glicerines krém, tejes-fehér színe van, vazelines érzetű, az illata pedig kicsit olyan gyógyszertáras nekem, de nem erős és nem is marad meg. Elsőre ijesztő, mert még kis mennyiségben alkalmazva is hagy egy fehér bevonatot a bőrön, kell neki egy kis idő a beszívódáshoz, segít, ha az ember összedörzsölgeti, masszírozgatja a kezeit. A felszívódást követően azonnal enyhíti a száraz, repedezett kéz kellemetlen tüneteit és szerencsére tartósan hat, pár használat után a legdurvább kacsókat is helyrehozza. Télen áldás volt, amikor olyan érdes volt a kézfejem, hogy almát lehetett volna rajta reszelni :) Nekem nem hagyott maga után zavaró réteget, felitta a bőröm.
Mindazonáltal inkább esti krém, úgy nem mossa le az ember hamar és tud hatni órákon át. Ha nappal használom, akkor csak a kézhátamon krémezem be vele, a tenyerem kihagyom, így nem zavar a mindennapi teendőim elvégzésében.
Nagyon lassan fogy, mert sűrű krém, de ha egyszer a végére érek rendelni fogom a következőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

tenagi

2017. július 28.

Nagyon ragad... Anyukám vette magának, neki nagyon száraz és irritált a bőre. Neki se jött, be akkor mutatta, hogy próbáljam ki én is hátha nekem beválik. Egyértelműen nemet kell mondanom, nagyon nehezen szívódik be, az illata sem az igazi, van sokkal jobb Avon Care kézkrém ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

sztike

2017. július 19.

Na ez kérem csiriz kézkrém álnéven. Az annyira nem zavar, hogy nincs illata, viszont az már inkább, hogy zsíros és ragad, mint a nyű. Na mindegy, ha már megvan, elhasználom lábra meg kézre, de szigorúan csak éjszakára. Józanul, nappal én ezt nem viselem el magamon. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol