Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

GD13

2017. július 17.

Nagyon lassan szívódik be ezért csak este használom és reggelre puha lesz a bőröm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

Krisztinaia

2017. április 17.

Napközben, munkában és egyetemen buta dolog kipróbálni. :D
Ettől függetlenül ha van időm, nagyon szeretem. Nehezen szívódik be, így főleg éjszakára kenem be vele a kezem, és rá egy kesztyű.
Mondhatni csodákra képes.
Nagyon csúnya tud lenni néha a kezem. Annyira kiszárad, hogy szétszakad, bevérzik..
Ez a kézkrém viszonylag hamar rendbe hozza, de hosszútávon nem javít az alapállapotán.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Napközben, munkában és egyetemen buta dolog kipróbálni. :D
Mondhatni csodákra képes.

Daisyyy

2017. március 13.

Amikor először próbáltam ki, megijedtem, hogy mennyire sűrű, nehezen felszívódó krém ez, gondoltam, nem is fogom tudni elhasználni. Ezért esténként lefekvés előtt használom, addigra jó alaposan ki is szárad a kezem a napi 500 kézmosástól, és azt kell, hogy mondjam, el vagyok ájulva ettől a krémtől, mert nagyon jó!!! Azonnali segítséget nyújt a húzódó kézbőrnek, tényleg 'relief', mint egy pohár víz a sivatagban, nagyon jó. Picit lassan szívódik fel, de felszívódik és 5-10 perc után már extra selymes a kezem. Van, amikor duplázok, kétszer is bekenem, és reggelre pihe-puha lesz a kezem. Szóval megszerettem.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 13.

kalmaniki

2017. február 1.

Nagyon zsíros, nehéz krém, így nehezebben szívódik be, de télre tökéletes, amikor rendesen ki tud száradni az ember keze. Szörnyen kiszáradt a kezem, este bekentem és rögtön segített, nem fájt, húzódott a bőröm, hosszan hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Samantha

2017. február 1.

Nagyon jó termék. Végre valami, amiben nincs illatanyag, és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 1.

Nagyon jó termék. Végre valami, amiben nincs illatanyag, és olcsó.

JudithBeauty

2017. január 14.

A testápolója (a 200 ml-es Intensive SOS) bevált, ezért a kézkrém változatát is kipróbáltam. Zsírosabb krém, mint a nekem megszokott, de télen nagyon is elkél. Kicsit nehezebben szívódik fel, de jól hidratál, és elég egy kis mennyiség belőle. Ez is illatmentes. A tégelyes krém viszont nekem jobb, ezért maradok annál. Ezért a 4 csillaggal érzékeltetem, hogy számomra van különbség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 14.

nhandi

2017. január 5.

Túlságosan zsíros érzetet hagy maga után. Ha csak éjszakára használnám nem lenne gond, de így nappalra visszatérek a kakaóvajas változatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Evelin123

2016. december 23.

Én estére szoktam bekenni a kezem vele, mert kicsit nehezen szívódik be és elég zsíros, reggel még meg kell mosnom a kezem, hogy lejöjjön a maradék.
Az én kezem rendkívül érzékeny, minden télen piros, fájó kiütések jelentkeznek rajta a hidegtől, szappantól, szárazságtól.
Szinte egyik krém sem hozta meg a sikert teljesen, de ez egyszerűen szuper.
Akciósan 350 Ft-ért hozzá lehet jutni. A kezem pihi-puhi tőle és nem lesz kiütéses.
Én nagyon szeretem. Igazából a nehéz szívódás miatt nem tudom eldönteni, hogy 4 vagy 5 csillag, de megkapja az 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Szinte egyik krém sem hozta meg a sikert teljesen, de ez egyszerűen szuper.

lfanni

2016. augusztus 1.

Télen szoktam használni, amikor a nagy hideg kiszárítja a kezem. Mivel nagyon zsíros krém, ezért este lefekvés előtt szoktam bekenni a kezem és reggelre csodát művel a száraz, berepedezett bőrömmel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

csopke

2016. július 11.

Általában nem illatra megyek kivéve parfümnél. Mégis a szokatlan illat miatt hezitáltam használni. Esti krémnek tökéletes, tápláló, hidratáló. Megszerettem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol