Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

Jancsa

2016. május 12.

Nekem egyáltalán nem jött be. Zsíros réteget hagyott a bőrömön, pedig akkor eléggé ki volt száradva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 12.

szonjaszepesi

2016. május 11.

A barátom ritka száraz kezére vettem,neki sajnos semmit nem használt. Nekem puha a kezem,így elkenegettem magamon,de nem venném újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

gymwaaa

2016. április 18.

Első pár használatkor nem jött be, olyan szappan jellegűnek éreztem, habzott meg minden. De azóta nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, nem zsíros, mégis ápol.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Kendralinx

2016. április 9.

az illata semmilyen számomra de jól ápolja a kezet

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 9.

az illata semmilyen számomra de jól ápolja a kezet

Tapiocska

2016. április 7.

Ha járt már úgy valaki, hogy makacs "ekcéma" nem akart múlni.. -sem szteroidra!, sem egyéb gyógyszertári ápolóra- az biztosan meglepődik hogy azóta nyugodt a kedvesem bőre, mióta minden este ezzel keni. Úgy látszik hogy az a fontos, hogy ne száradjon ki a keze, és eddig ez a krém a legjobb segítség ebben. Pedig sokat kipróbált. Szóval nem akarom elkiabálni, de számunkra csodaszer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Orsivagyok

2016. február 11.

Nagyon száraz volt a kezem, és Glicerines Avonos krém helyett gondoltam kipróbálom ezt. Hiba volt, mert olyan szinten zsíros, hogy nem szívja be a kezem, ragadok utána még fél órával is, és nekem nem is hidratált. Legrosszabb kézkrém. Viszont száraz lábakra és sarkakra nagyon jó. Én úgy használom egy ideje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 11.

Hanamizuki

2016. január 20.

A hidegtől sebesre száradt kezemet napok alatt rendbe tette. Igaz, hogy kicsit zsíros érzetet hagy maga után és nem egy könnyű krém, de tényleg jól hidratál, nincs mellette ingerem, hogy 5 percenként kenjem a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Damayanti

2016. január 20.

Illatra szerintem a neogranormonra hasonlít és állagra is. Párom keze nagyon ki tud száradni, de a kirepedezésig, tényleg borzalmasan és neki ez jó szerencsére. Így nincs miért pontot levonni, nagyon száraz bőrre működik, legalábbis nálunk...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Leona

2016. január 19.

Nekem ez jobban bevált mint a kakaóvajas testvére és az összetevői is sokkal szebbek. Az állaga kicsit selymes, felkenés után nem ragad a kezem, a téli hidegben csupa jókat tudok róla mondani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

kockaCUKOR00

2016. január 15.

Hugi Jézuskája hozta karácsonyra, mert ismer annyira, hogy csak illat- és egyéb mentes dolgokat kenek magamra :) Adok neki 4 csillagot, mert szuper ára van, jó az INCI, de nem hidratál eléggé :( Értékelem az Avon próbálkozását, hogy végre elindult egy illatmentes vonalon. Talán nyáron a hidratáltság is kielégítő lesz, így télen picit kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol