Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

lilla002

2015. december 29.

A kedvenc kézkrémeim Avonosak ezért úgy gondoltam ez a termék is befog válni és a kedvencem lesz. Hát ez nem így történt, én inkább az illatos kézkrémeket kedvelem ennek viszont semmi illata nincsen. Akár nagyobb mennyiséget, akár kisebb mennyiséget viszek fel a kezemre egy örökkévalóság amire beszívódik és ragacsos érzetet hagy. Nem ajánlom senkinek ezt a fajta kézkrémet, a többi Avonos bevált ez nem.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 29.

bivienn

2015. december 17.

Ahogy beköszöntött a tél, tudtam, hogy be kell szereznem valami hidratáló kézkrémet, mert a régiek vagy fogyóban vannak, vagy pedig a hűvös időben nem fejtenek ki akkora hatást. Ilyenkor mindig olyan száraz a kézfejem, hogy majdnem porzik is. De ez a krém rengeteget segített rajta. Nagy mennyiségben tényleg nem szabad kinyomni, hacsak nem szereti valaki perceken át kenegetni a kezeit. Egyébként mindenben tökéletes: alig van illata, remekül hidratál és kis mennyiségben szinte azonnal beivódik a bőrbe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

szegfumonika

2015. december 9.

Nagyon fura állaga van, semmi illata. Nagyon sok kézkrémet próbáltam már, szerintem az egyik legjobban ápoló kézkrém. Vigyázni kell a mennyiséggel,mert a nagy mennyiség nehezen szívódik be. Nekem nincs ragacsos hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

kamkam

2015. november 26.

Nagyon zsíros, hatásos, de sajnos ragacsos marad a kézen, ezért inkább éjszakára ajánlom a használatát. Illata nincs sok, de legalább jó zsíros az állaga. Olcsón beszerezhető, ezért ajánlom mindenkinek, akinek extra száraz a bőre! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

LorienCrow

2015. szeptember 30.

Nekem nagyon bejött! Az illata visszafogott, kicsit gyógyszertári, de a hatása és az állaga szuper. Télen ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

olahtimii

2015. július 1.

A leégett bőrömet kentem be vele, és nagyon sokat segített. Hűsítette, hidratálta, amit kellett, azt végrehajtotta :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

godgirl86

2015. július 1.

Teljesen illatmentes, és az összetevői is szépek. Jól hidratál, kevés kell belőle. Ha kicsit többet használok tényleg nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

peto.kittus

2015. június 26.

"Sosem szívódik be!" Ennyi jut eszembe erről a kézkrémről. Télen rendeltem, de akkor sem éreztem azt, hogy rendbe tenné a kezem. Ennél az avonnak van sokkal jobb kézkréme. Ha masszírozgatod előbb utóbb valamit érzel belőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

szivecske

2015. június 25.

A hatása nagyon jó, tényleg majdnem olyasmi, mint a méhpempős, de engem ennél zavar kicsit, hogy egy minimálisan enyhe illatot se érzek és nem szívódik be nekem olyan jól, miután felkentem a kezeimre, ezért kicsit olyan mintha gépzsírt kentem volna fel. :D Most vettem meg, mert éppen akciós a katalógusban, de elrakom őszre-télre, mert ebben a kánikulában nekem sok, viszont a hidegebb hónapokra tökéletes választás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

Szaszmancs

2015. június 23.

Up.: jöttem még jobban lepontozni, mert már tényleg haragszom rá. Kézkrémként parkolópályára tettem a nulla hatása miatt, de el akartam használni, hogy ne lássam többé, ezért egy hete a lábamra használom minden este (zoknival), mert így nem zavar a viaszos, nehezen beszívódó réteg. Fürdés után bekenem, a következő fürdésnél pedig érzem, ahogy lemosom, tehát marhára nem szívódhat be, a lábam meg pontosan olyan állapotban van, mint amikor nem használok rá semmit. Ezek után már nem tudom értékelni az illatmentességet sem, mert ha nem kenek semmit magamra az is illatmentes és pont ugyanezt érem el vele nulla forintért, macera nélkül.

Nagyon örülök ennek az illatmentes termékcsaládnak, viszont valamiért én nem vagyok megelégedve ennek a kézkrémnek a hatásával. Testes krém, lassú felszívódás, hm, gondoltam este bekenem, reggelre pihe puha babakezem lesz. Nem lett :( Néhány hete már használom esténként és szinte mindig be kell kennem a kezem reggel is (egy másik krémmel), pedig nem gondolnám, hogy olyan extra száraz lenne a bőröm. Na mindegy, nem akarom nagyon lehúzni, mert olcsó és az illatmentességért is megy a pacsi, de láttunk már jobbat még Avon fronton is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol