Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

agi.greendaygirl

2015. június 6.

eléggé hasonlít szerintem a méhpempőshöz, de ez kevésbé sűrű, könnyebben kenhető. A hatása tényleg elég hasonló. szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

-.Nikii.-

2015. május 24.

Jól hidratál, de elképesztően lassan szívódik be és reggelre egy fura réteg marad a kacsóimon. Inkább bekenem egy hígabbal 2x, mint ezzel 1x

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 24.

Zsildom

2015. április 3.

A legelőnyösebb tulajdonsága az ára. Zsíros, vastag krém, mérsékelt felszívódási idővel. (Ha helyes a feltöltött összetevő lista, akkor elég szomorú, hogy az azonnali gyorssegélyt ellátó anyagok a végén kullognak.) Elkenegetem, de eredetileg nem magamnak szántam, hanem egy kirepedezett kézre. Köszönte szépen, de ennél többre vágyik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 3.

Dius24

2015. március 3.

Nagyon tömény krém és nehezen szívódik be ! Illata szinte nincs eddig legrosszabb amit kipróbáltam!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

emagdi

2015. február 28.

Tömény glicerin, nehezen szívódik be, ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 28.

Tömény glicerin, nehezen szívódik be, ragad.

szilvi07

2015. február 27.

Én is örülök az illatmentes termékeknek. Ez a kézkrém túl sűrű, így én csak éjszakára használom. Jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

PAncsi79

2015. február 26.

Nagyon örülök, hogy az Avon is felismerte, hogy igenis van kereslet az illatmentes kencékre!
Ennek a krémnek valóban nincs illata, de egy cseppet sem hiányzik. Jól hidratál, nagyon puha lesz tőle a bőröm, de sajnos nem szívódik be túl gyorsan, ha keveset teszek a bőrömre, egy darabig nekem akkor is ragad, emiatt a sietős percekben nem ezt használom.
Összességében viszont nagyon tetszik, 4,5 pontot érdemel, de megadom az ötöt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.

Összességében viszont nagyon tetszik, 4,5 pontot érdemel, de megadom az ötöt :)

Lettike77

2015. február 25.

Nagyon száraz,és ekcémára hajlamos kezem,ez a kézkrém viszont csodát tett.Elég nehezen szívódik fel,de csodákra képes.Olcsó,nem kell belőle sok,és még illatmentes is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

fnori04

2015. február 22.

Én tél elején rendeltem magamnak, már felkészültem mert akkor általában nagyon durván kiszárad és érzékeny lesz a kezem és gondoltam teszek egy próbát.Hát nagyon jól tettem,hogy megrendeltem! Imádom! Illatmentes, ami egy plusz pont nálam, mivel már régóta kerestem jó kézkrémet ami nem illatmentes és eddig nem jártam nagy sikerrel. És meglepő, hogy elég ebből pár borsónyi krém mert hát elég sűrű, csak vigyázzunk vele mert ha többet teszünk a kezünkre akkor nagyon nehezen szívódik be. De amúgy szuper jó termék tőlem megkapja az 5 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

gigi

2015. február 12.

Kellemes krém, végre illatmentes, szép INCI az Avontól! Ha a megfelelő mennyiséget viszem fel, akkor hamar beszívódik, ha túladagolom, akkor ragad... Igazából semmi extra, végzi a dolgát. De értékelem ezt az irányt az Avontól, ezért a csillagok száma... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol