Avon Care Intensive Relief Intenzív Bőrnyugtató Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre

Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben hidratálást nyújt
  • hatékony SOS-összetétele segít enyhíteni a száraz, brepedezett és durva bőr érzését

AJÁNDÉK Avon Care Kézkrém Nagyon Száraz és Érzékeny Bőrre
Ár: ajándék , Eladó: galagonyanya
Állapot: használt , Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán vagy Foxposttal

wingsofib

2015. február 7.

Anyukám rendelte nekem ezt a kézkrémet, mert mostanában elég meggyötörtek voltak a kacsóim (hiába kenegettem őket mással, csak ideiglenes megoldást jelentett minden). Rövid ideje használom, de nagyon kedvelem ! Valóban teljesen illatmentes, ahogy előttem is írták a hölgyek. Az egyetlen problémám vele, hogy nem szívódik be teljesen, picit ragad utána a kezem sőt, mikor a minap kb. 2 órával a használata után kezet mostam, akkor valamennyi még érezhetően le is jött belőle.
Ettől eltekintve nagyon klassz, mert szépen rendbe rakta a száraz, kipirosodott bőrömet, éés (eddig) úgy tűnik, ez a hatás hosszabb távon is kitart. :) Az árához képest pedig egész nagy mennyiséget kapunk, mi 329 Ft-ért szereztük be ezt a 100 ml-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Cherryeszti

2015. február 4.

Nekem egyáltalán nem itta be a bőröm, de miután lemostam a felesleget nagyon szép eredményt ért el. Ennek ellenére úgy tűnik nekem nem elég száraz hozzá a bőröm. A barátom is használta és az ő érdes száraz kezének csodát jelentett, így neki is adtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

katka88

2015. január 19.

Nagyon szeretem,mert tényleg hat! De csak éjszakai kézkrémként tudom értelmezni,mert nem egy gyorsan beszívódós fajta. Nagyon jó ,hogy nincs illata! Utálom az avonos kézkrémek "szagát" (a kakaós kivétel,az nagyon fini). Egyértelműen 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 19.

trisztan

2014. december 25.

Ez a termékcsaládot nagyon eltalálták. A kézkrém illata szerintem kicsit "Gyógyszertári neve sincs krém "illatra emlékeztet, de egyébként illatmentes. Beszívódás után meg kifejezetten kellemesnek érzem ezt a parfümmentes tisztaság illatot. Nagyon tömény krém, kevés kell belőle. Ha többet kenek nagyon nehezen szívódik be, ez az egy "hibája" van. Viszont eszméletlenül jól teszi a dolgát, és sokáig hidratál, ha éjszakára kenem reggelre pihe-puha lesz a kéz tőle. Ha mindehhez veszem az árát egyértelműen 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol