Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: Agi4, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

• kondicionálja a bőrt, segít megelőzni a kiszáradását
  • revitalizál, és egészséges ragyogást kölcsönöz a bőrnek
  • minden bőrtípusnak megfelel, tökéletes a száraz és a nagyon száraz bőrre

honeymilkshakee

2020. augusztus 16.

Az illata finom, állagra géles, fehéres színű, kedvező áron kapsz egy életre szóló mennyiséget kb. Az arcomra sosem kenném, de párszor ráhozott az élet, hogy megtegyem. Érdekes módon nem lettem pattanásos tőle, bár akkor csak egy alkalmakkor használtam. Testre elmegy, de az összetevői nem tetszenek, ezért biztos nem venném újra.
Ajánlanám azoknak akik ennél többet nem szánnak egy ápoló termékre... bár egy hidegen sajtolt napraforgóolajat fürdőolajként sokkal többet tesz bőröd egészségéért, és olcsóbb jóval. A tested megérdemli a törődést, hogy nem valami mérgező dologgal kened magad. De azért nem olyan vészes a termék, csak vannak jobb alternatívák.
Ha már megvetted használd el szerintem.
ui. Legjobb avon termékek közé sorolnám, és ha szeretnél valami ár érék arányban testápót akkor ez jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Ha már megvetted használd el szerintem.

Baloghgeorgina19

2020. július 7.

Nekem az egyik kedvenc termékem. Tetszik az illata és az állaga. Könnyen beszívódik. Ár-érték arányban kiváló. Bármikor újravenném (és fogom is!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 7.

Kingus23

2020. június 27.

Nagyon szereti az egész család.Praktikus ,gazdaságos nagy kiszerelés,kellemes illat,jó ár érték arány.Hamar beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet.Továbbra is újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Door

2020. június 18.

Nagyon szeretem, konkrétan a zsíros, olajos arcbőröm imádja. Akárhányszor próbálkoztam a megfelelő krémet használni, egyik sem vált be
Na de ez! Ez valami csoda neki :) igaz, mostmar ilyen nagy tégellyel nem veszek csak az arckrémjét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Bonn1e

2020. május 29.

Nekem ez borzasztó... Ajándékba kaptam, másfél éve küzdök, hogy elhasználjam, de most már esélyes, hogy a kukában végzi a maradék. Akármilyen vékonyan kenem fel, egyáltalán nem szívódik be, megül a bőrömön, és csomósodva le tudom kapirgálni magamról.
Egyik nap fürdés után bekentem vele a lábam, másnap fürdéskor "kapirgáltam" le a krémet a lábamról. Kiborít konkrétan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

mrs.imperator

2020. május 19.

Nagyon tetszik az illata, a kiszerelése is jó nagy, testápolónak használom, könnyű állagú, megfelelően hidratál és gyorsan beszívódik. Ár-érték arányban egy jó kis krém :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 19.

Linda94

2020. május 6.

Nekem el nyerte a tetszésem!
Az illata valami mesés. Az állaga is könnyű. Nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe. Puha lesz tőle a bőr.
Mindenkinek csak ajánlani tudom 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Nekem el nyerte a tetszésem!
Mindenkinek csak ajánlani tudom 🙂

ScAnita

2020. május 1.

Nagyon szeretem. Jó az illata, és a kakaóvaj ami benne van ami barnít nyáron napozáskor.... :-)))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

MissQuen

2020. március 17.

Nem szerettem, nekem az állaga se, se az illat nem jött be. Inkább kókusz illata van szerintem. Nagy csalódás volt, biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 15.

Szeretem ezt a terméket, meg vettem hozzá az ajak vajat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 15.

Szeretem ezt a terméket, meg vettem hozzá az ajak vajat is.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Honey, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Stearic Acid, Dimethicone, Canola Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol, Olea Europaea (Olive) Oil
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Glyceryl Stearate, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin, Lyral, Limonene
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Caramel
Tartósítószerek: Imidazolidinyl Urea, Methylparaben

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Egy bazsalikum féle magjának az olaja. Paula Begoun szerint az olaj contact dermatitist (a bőr súlyos, allergiás reakciója egy ellergénn vagy irritáló összetevőre) okozhat, így jobb kerülni. A növény kivonatának egyébként antioxidáns és gyulladás csökkentő hatása is van.