Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Krémes és tápláló sampon, amitől érezhetően simább, erősebb és intenzíven hidratált lesz a haj.

Ár: 600 , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hadri

2018. október 23.

Az illatát tekintve kicsit csalódott vagyok, mert én sokkal intenzívebb kókusz illatra számítottam. Hajmosás után már egyáltalán nem marad semmi kókusz illat a hajban :( De amúgy betartja amit ígér, hidratálta a hajamat, segített megzabolázni a rakoncátlan tincseimet és az árával is elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

kamelia

2018. október 2.

Két hete használom a balzsamjával együtt és én teljesen meg vagyok vele elégedve.
Nem fűztem hozzá nagy reményeket, így nem is okozott csalódást. Sőt. A hajam imádja, nem zsírosodik, puhább tapintású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.