Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalin.evellei, Módosítva: 2012. március 17.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

dkitti87

2012. március 18.

Anyukámmal ezt nagyon szeretjük, a Glicerin egy jó dolog :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Anyukámmal ezt nagyon szeretjük, a Glicerin egy jó dolog :)

motyor

2012. március 16.

Teljesen elégedett voltam ezzel a kézkrémmel. Gyorsan segített a sok kézmosástól kiszáradt kezemen. Plusz-pont, hogy kedvező az ára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

Emily

2012. február 9.

Ahogy minden glicerint tartalmazó kézkrém, ez is csak egy ideig használ, aztán később inkább szárít, és még egy viaszos réteget is hagy maga után. Nem szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

cseresznyevirág

2012. január 25.

nem drága, jól hidratál, nálam 5 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

nem drága, jól hidratál, nálam 5 pont

p3trababa

2012. január 3.

Szeretem ezt a krémet. Télen a legjobb, a száraz kézfejet gyorsan rendbehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 3.

Szeretem ezt a krémet. Télen a legjobb, a száraz kézfejet gyorsan rendbehozza.

nettike

2011. december 12.

Száraz bőrre nagyon jó,hamar beszívódik és jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Száraz bőrre nagyon jó,hamar beszívódik és jól hidratál.

Saffy15

2011. november 23.

Szeretem ezt a krémet, gyorsan felszívódik és jól hidratál, bár kézmosáskor úgy érzem, mintha jönne le, pedig nem előte krémeztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Sorea

2011. október 14.

Évek óta használom, ez vált be a legjobban és egy pillanat alatt rendbe szedi a kiszáradt bőrt. Az egész család használja nálunk, mindenkinek csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 14.

hazeleyes92

2011. július 1.

amikor nincs az ember keze kisebesedve, akkor nagyon jó, kisebesedett kézre viszont más krém kell, szerintem. egy icipici hiba, hogy nekem nehezen szívódik be, de összességében meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Stina

2011. június 9.

Tényleg sűrűnek, zsírosnak tűnik, az is igaz, hogy gyorsan beszívódik, és nem marad meg a zsíros tapintás, DE: mintha valami filmréteg vagy nem tudom mi maradna a bőrömön, mintha fojtogatná valami. Hiányolom a hidratáló hatását is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol