Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tingli, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Széncinke

2012. január 31.

Megfelelően hidratál, az összetevői is barátiak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 31.

Megfelelően hidratál, az összetevői is barátiak.

felicitas

2012. január 20.

Látom itt a rengeteg 5 pontot...hát én vagyok a kivétel, aki erősíti a szabályt. Nekem semmit nem ér, na jó annál egy kicsit többet. Felkenem és egy kis idő után, mintha szárazabb lenne az ajkam, mint előtte volt. Bár lehet, ez a céljuk. Nekem nem hidratál eléggé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 20.

Szép

2012. január 17.

Nagyon jól hidratál én rendszeresen rúzsozom magam és a rúzs mellé is nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

Nagyon jól hidratál én rendszeresen rúzsozom magam és a rúzs mellé is nagyon jó

motyor

2012. január 16.

Régebben használtam ezt az ajakápolót (most Labellom van), de újravenném. Nagyon jól hidratál, én úgy vettem észre, hogy tovább is mint a Labello és olcsóbb. A csomagolás lehetne kicsit praktikusabb is, kifejezetten idegesített a kicsi kupak, meg a vékony bordázott csavaró, én jobban szeretem a "rúzsosabb" kivitelt az ajakápolók terén is, de ezért nem akarok most csillagot levonni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Nefertiti

2012. január 6.

Tud annyit ez az ajakapolo, mint sok mas labello, es csak fele annyiba kerul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

Tud annyit ez az ajakapolo, mint sok mas labello, es csak fele annyiba kerul!

Ella

2011. november 9.

Én is szeretem, csak nálam olyan gyorsan elfogy... Az ára sem vészes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Én is szeretem, csak nálam olyan gyorsan elfogy... Az ára sem vészes!

Juliette

2011. május 26.

Csak ajánlani tudom és az összetétele sem vészes, sokáig fenn marad és jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 26.

szalaijudit92

2011. április 24.

Jó,tud mindent,amit egy ajakápolónak tudnia kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 24.

Jó,tud mindent,amit egy ajakápolónak tudnia kell.

tingli

2011. április 1.

Nagyon jó! Sokáig hidratálja az ajkaimat, nem kell állandóan használni, max 2-3szor kenem fel egy nap, nem kell állandóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. április 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Squalene, BHT, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Urea, Alanine, Histidine
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Orange Roughy Oil egy lipid, ami egy mély tengeri hal (Hoplostethus atlanticus) bőr alatti zsírjából származik . Bőrkondícionáló és elzáró (occlusive, hidratáló anyag egy formája, mely nem engedi a vizet távozni a bőr felső rétegéből) összetevő az EWG szerint.

Alanine a I h

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.