Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
timi987

2014. szeptember 27.

nagyon elégedett vagyok vele, kellemes friss üde nyári illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 27.

nagyon elégedett vagyok vele, kellemes friss üde nyári illat

besztike

2014. szeptember 24.

Hát bárki bármit mond nekem tetszik... Persze vannak nála jobb illatok de rossznak nem mondaható szerintem... Néha néha jó használni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Szandyy

2014. szeptember 22.

Egyszer volt egy ilyenem, azóta sem. Az illatát elviseltem, nem rossz, de hogy a fehér trikóimból sárgát varázsolt, azt már nem! Pedig az ment neki.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

sdm

2014. szeptember 8.

Ajándékba kaptam. Kellemes az illata, tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Ajándékba kaptam. Kellemes az illata, tetszett.

ritus206

2014. július 30.

Az Avon klasszikus illata, amikor berobbant hozzánk azóta van, és nem véletlenül.
Alap illat és mindenkinek tetszik.
A béke és nyugalom érzését kelti és azt hogy elengedheted magad, lehetsz az aki vagy , NŐ.
De sajnos ebből az érzésből manapság az illat illékonysága ébreszt fel, mert sajnos tényleg nem tartós.
Nekem megvan a 95-ös kemény dobozos kinevezői illat mappa, abban a klasszikus celebre még most is tartósabb.Nem az én illatom, én harcos vagyok, nekem ez erőtlen és gyenge,és idegesítően optimista, de tisztelem a busines illatát.Ebből az illatból az is vett akinek nem tetszett igazán.Kismamaként én is befújtam vele magam egy két alkalommal.Ezért kellemes emlékeket ébreszt bennem.Egy kis érdekesség, a fiam csecsemő korában csak ezt az illatot viselte el rajtam, a többitől nyugtalan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 30.

Alap illat és mindenkinek tetszik.

puskas.henrietta94

2014. július 11.

Nekem túl édes, máson viszont tetszett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Nekem túl édes, máson viszont tetszett. :)

sunbazsi

2014. június 6.

Nagyon szeretem! Nem folyamatosan használom, de időről időre visszatérek hozzá...puha, bársonyos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

DORRA

2014. május 31.

Gyerekkori nagy kedvencem. Ma már nem fújnám magamra, de régen rengeteg üveggel elfogyasztottam. Elég tartós bolondos illat, kamaszoknak nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 31.

Scatty

2014. május 20.

Kb 10 évvel ezelőtt ismertem meg ezt a parfümöt, és azóta is nagyon szeretem, és időről-időre vásárolok belőle.
Kellemes, nem tolakodó, friss illat, viszonylat tartós is, régi jó barát. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

Kellemes, nem tolakodó, friss illat, viszonylat tartós is, régi jó barát. :)

Beleza

2014. május 8.

2014. április 9.
Annyi, de annyi parfümöt vettem már, és mindig rájöttem, h nem ez az, amit kerestem. de volt egy illat a fejemben, amit másokon éreztem, és el tudtam volna magamon is képzelni.
na szerintem ez volt az. végtelenül nőies illat, de friss, mindenféle tipikus jegyek nélkül. mindenből egy kicsi, de semmi sem konkrét rajta, vagy tipikus, de közben mégsem hivalkodó, mondhatni unalmas. én azt mondom, ez az illat maga a harmónia, egy rózsaszín illat, fehér és babakék felhőkkel, nekem jókedvem és nőies és kedves hangulatom támad tőle.
és ami a legjobb, mondhatom, h megtaláltam az illatomat. nem kell tovább a pénztárcámat gyötörnöm, 2000 forintot 50 ml bőven megér.és ezt az illatot mindenhova el tudom képzelni. talán azért mert ennyire önmagam. ha ez mások szerint unalmas, akkor oké, unalmas leszek, de boldog!:)

Update:
na csak 1 hónap telt el, de a parfüm, száraz, hűvös, napfénytől mentes előszobában állt, és nem tudom mi történt vele, de megváltozott picit az illata. ráadásul, befúhom magam, ruhára, felsőtestre fújok 4szer, és mire beérek busszal a munkahelyre, 30 perc, addigra semmit sem érezni belőle. ha beledugom az orrom a ruhámba, ahol befújtam, ott érezni vmi tök más illatot, kicsit szúrósabbat. szóval rettenetesen sajnálom, h a tartóssága semennyi. egy BKVzást nem bír ki, így nem sok értelme van. azért is vagyok mérges, mert ez lenne az illatom, de hát az illatnak az a lényege, h illatozzon...csak emiatt leveszem 5 csillagról 4-re.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

2014. április 9.

Update:

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)