Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
barbee77

2012. április 23.

Kellemes,tartós illata volt,szerettük a családban :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 23.

Kellemes,tartós illata volt,szerettük a családban :)

Bogiz

2012. április 22.

Kellemes volt. Talán még kipróbálnám :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

Kellemes volt. Talán még kipróbálnám :)

Riruka

2012. április 17.

Az első parfümöm, egyszerűen imádtam és rajtam egész nap lehetett érezni. :) Nem vagyok valami öreg, de szerintem is a fiatalabbaknak való, ahogy már sokan írták, tiniparfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

timeja1

2012. április 10.

első parfümjeim között használtam. Tetszik az illata még a mai napig, bár már nem érzem sajátomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

dorottya0116

2012. március 20.

Életem első parfümje volt, és nagyon szerettem. Én meg voltam elégedve a tartósságával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 20.

nemesanita

2012. március 18.

Én is úgy tudom hogy megszűnt,pedig én is szerettem!:( Talán újra behozzák,mint a Rare Gold és Rare Pearls parfümöket!
Update: ...NA!!!Felőlem elvigyoroghat az új katalógusokban,nekem akkor sem kell!!!Ha azt nem számítom,hogy megtaláltam a favorit parfümjeimet,és mindezidáig nem találtam volna meg,még akkor sem venném meg,mégpedig azért mert nehogy úgy járjak már megint mint a Rare Gold,Rare Pearls...stb parfümökkel amiket újra behoztak a katalógusokba,csak éppen az összetevőjük változott vagy éppen csak úgy -azóta- kicsikét megkomolyodtunk.Engem már valahogy ezek az Avonos parfümök nem elégítenek ki!!:) Na jól van,jól van drága kis Celebre,kapsz egy kettest csak mert szép emlék mikor még szerettelek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 18.

kacatka

2012. március 1.

Fiatalabb koromban használtam,és akkor nagyon szerettem, rajtam sokáig lehetett érezni az illatát, de nekem is hamar meg romlott. Sajnos szomorú emlékeim fűződnek hozzá,ezért nem vásárolnám újra,ennek ellenére 4 csillagot érdemel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

Römi

2012. február 25.

Egyáltalán nem tartós. Tini illat. Megis kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Egyáltalán nem tartós. Tini illat. Megis kellemes.

Timibaba27

2012. február 20.

Úgy látom nem csak nekem volt a gimis évek parfümje :D Nagyon szerettem, mindig ilyet kértem, főleg, hogy az akkori "kiszemelt" is mindig dicsérte az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

Alice83

2012. január 25.

Legelső parfümöm, még anyukám lepett meg vele 15 éves koromban..abszolút tini parfüm. Illata könnyed, sárgadinnyés-virágos, jellegzetes kompozíció ezer közül felismerhető, legalábbis én felismerném:) ha tíz évvel fiatalabb lennék kedvenc lenne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)