Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
dandy93

2019. február 12.

Friss, virágos, elillanós - tinikorom tavaszillata... :) Még mindig szeretem, de már nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

marysidehouse95

2018. november 12.

Erős illat ... kb 10 percig, aztán elillan, mivel kölni.

Nem lett kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Erős illat ... kb 10 percig, aztán elillan, mivel kölni.

Nem lett kedvencem.

jazmera

2018. szeptember 18.

Első Avonos parfümön volt, könnyű, kellemes, minden napos illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Első Avonos parfümön volt, könnyű, kellemes, minden napos illat.

pappveronika30

2018. augusztus 8.

Nagyon kellemes illata van. Anyukám használja minden nap és neki kifejezetten tetszik. Nekem kicsit más illatok tetszenek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

nygigi

2018. július 11.

Még anno mikor bejött az Avon akkor szereztem be és nagyon szerettem. Most újravettem itt a KM-en és ma is tetszik, egy kellemes hétköznapra való kis virágillat, csak a tartóssága elég gyenge (kb. 2 óra)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 11.

Nileve

2018. április 14.

Régen nagyon imádtam! Sokszor gondolkodom rajta, hogy újra kéne venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Régen nagyon imádtam! Sokszor gondolkodom rajta, hogy újra kéne venni.

ZsokaN

2017. december 28.

Az újság illatosított oldalán nagyon megtetszett az illata, de mikor megvettem, elég nagyot csalódtam. Ki nem állhatom. Ismerőseim, akik használják, arról panaszkodnak, hogy nem is tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Sziszilady

2017. november 20.

Nagyon kellemes és egyedi illat, tini korom nagy kedvence. Ezért pár éve, karácsony környékén újrarendeltem és akkor nagyon jól esett ezt magamra fújni, valahogy felerősítette az ünnepi hangulatom. Teljesen kilóg a mostani cukorka illatvilágból (amit mondjuk én kedvelek régóta, bár a LVEB számomra már sok..). Viszont tartóssága tényleg nem több 1 maximum 2 óránál, emiatt megy a csillaglevonás. Én kezdő parfümnek ajánlanám, mert olyan bájos, nem hivalkodó illat, plusz a tizenévek elején nem kell a nagyon nagy hatósugár.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

AzAKismacska

2017. szeptember 29.

Tini koromban 10+ èvvel idősebb, avon-szektás unokanővèremtől loptam egy-egy fújásnyit. Olyan nagylány voltam vele 14 èvesen! :)
Most èpp kètszer annyi vagyok, nekem ez az a tipikus èdes semmi-illat. Kellemes, de hamar illan, totálisan felejthető.
Nyilván, ennyi pènzèrt nem lehet nagy szenzációt várni. Hètköznapi, egyszerű otthoni illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

boszanova

2017. szeptember 21.

Nagyon jó illata van de sajnos addig érzem magamon míg kifújjom....Rajtam sajnos egyáltalán nem tartós.Legalább 1-2 órát bírná akkor megérné az árát de így......peddig 1299 jutottam hozzá!Illata miatt kap 3 csillagoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)