Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Csutak

2017. augusztus 18.

Még anyukámtól kaptam néhány éve, amit most használok...azt is használtan. Feléig volt, keveset használtam belőle, de semmi baja. :) Ma magamra fújtam és nagyon kis elegáns, finom illatot kaptam. Ami ráadásul órák múlva is érzik rajtam. Nekem nagyon tetszik, de magamtól nem hiszem, hogy megvenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

SSSAAA

2017. július 6.

Életem első parfüme volt, jó rég, és nosztalgiából újra rendeltem, de már nem hozta azt az érzést, ráadásul az üveg a felénél megromlott ?! Narancssárga lett és büdös. Ilyen még egy parfümömmel sem történt, úgyhogy sajnálom, de max. 3 csillag...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

ErikaErika

2017. június 17.

Egy kedves norokonomtol kaptam (aki sajnos mar regen nincs kozottunk) egyszer karacsonyra, kellemes de enyhe illat. Inkabb eszmei erteke van a szamomra. En magam nem vennek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

PerfumePippi

2017. május 20.

Mint igazi Avon-klasszikust, muszáj volt szereznem belőle egy mintát. És értem, hogy milyen vonalat képvisel, csakhogy a kérdés az: vajon hány perc az udvariassági minimum, amit illik egy parfümnek a kezemen töltenie lemosás előtt? Sajnos rajtam fémesen savanyú virágos-gyümis illat lesz, ami szúr és van egy izzadságos mellékzöngéje. Nem tudok pozitívat írni róla, de hát ilyen a bőrkémia...:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Zerababa

2017. április 27.

Jó illat, pár évvel ezelőtt használtam, de nem használtam el egy teljes üveggel. Időközben meguntam. Tavaszra szerintem jó, de én már nem tudnám magamon elviselni. Görögdinnye szúrosabb viragillattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Luna11

2017. április 24.

Ez nekem tipikus anya illat. Édesanyámnak volt ilyen illata, amikor kicsi voltam. Nekem is tetszett, ezért megrendeltem, de nem éreztem igazán magaménak, szóval az lett a vége, hogy odaadtam neki :D Egyébként kellemes illata van, bár tartóssága kicsit rövid.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 24.

Macska'87

2017. április 21.

Olyan jó kis illat ez, hogy újra és újra hiányzik és visszatérek hozzá. Mikor kis ideig félrerakom, más illatot használok, aztán csak jövet menet mert kint van szem előtt és fújok egyet kettőt csak úgy hirtelenjében, annyira finom virágos permetbe szippantok bele, hogy maga a virágos felüdülés.Újra és újra meg kell állapítanom, hogy ez totál más mint a drágább kategóriájú márkásabb parfümök, nekem ezer közül is kitűnik, nem mondanám (pláne fénykora után kb.10-12 vagy több évvel) hogy manapság tucatillat. Kifújáskor meglepően tömény és nehéz és utána is sokáig érzem magamon és a ruhán lecsendesedve, de nagyon kellemesen. Igen órák után is nagyon kellemes marad, és ezt elég kevés parfümről tudom elmondani, mert a bőrömön sajnos nagyon sok a kezdeti fincsi illat után nagyon rossz irányba változik, ami már nem tetszik annyira, így nagyon válogatós és finnyás vagyok parfüm téren. A maga manapság 2-3000 Ft-os árával, szerintem abszolút nyerő, sok időre elég, az üvege is tetszik kedves és praktikus, nem az a túlcsicsa. Nem véletlenül tartja magát ennyi év után is. /szerintem bár csak katalógus illat magasan veri jópár márkásabb társát ind illatra, mind tartósságra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

pilleriin

2017. március 31.

Rajtam ez az illat tartós. Mind a 4 évszaknak megfelel, én bármikor viselném. Rajtam a bors érződik a legjobban. Elfújkálom, a gimis évek utáni nosztalgia miatt vettem meg újra 10 év után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Vizililiom

2017. március 22.

Nagyon alkoholos, alig éreztem ki belőle bármilyen illatot, talán egy kis virágosságot. Viszont azt sem sokáig, kb. fél óra, és olyan, mintha semmit sem fújtam volna magamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

erynis

2017. január 20.

Tavaszias virágillat, kicsit édes, kicsit gyümölcsös, nem hivalkodó, kellemes. Rajtam nem annyira tartós, amikor épp unom a jelenlegi parfümöm, akkor szoktam időnként használni. Nem a kedvencem, de mindig van otthon belőle valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)