Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Poptie

2017. január 6.

Évek óta kedvenc, már megint alig van belőle. Egyetlen negatívuma, hogy nem érzem elég tartósnak. Inkább visszafogott illat, nem az a primadonnás. Hozzám nőtt, pedig illatokban nagyon válogatós vagyok. Mindent megveszek, mert szeretem a változatosságot, de valójában keveset használok el, mert hamar megunom. Kb. 6 éve használom és még mindig az egyik kedvencemnek mondhatom. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Arianne79

2016. december 31.

Imádom...mindig megkérdik tőlem, mi ez az illat rajtam.
Pedig a leírtak alapján abszolút nem az én parfümöm ( én a nehéz, vaníliás, pézsmás, szantálos illatokat szeretem), de valahogy mégis bejön!

Amikor akciós a katalógusban, mindig megveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

Imádom...mindig megkérdik tőlem, mi ez az illat rajtam.

Amikor akciós a katalógusban, mindig megveszem!

fritz.aniko

2016. december 9.

Az egyik barátnőm kamaszkora óta használja és imádja. Rajta egészen kellemes (vagy már megszoktam).
Szeretem a dinnye illatát és a katalógus lapját dörzsölve is kellemesnek találtam. Ezért döntöttem úgy, hogy rendelek egyet akciósan.
Kár volt. A katalógusban érzett dinnyés-virágos illat mellett a valóságban a parfüm nagyon alkoholos, olcsó hatású.
Akciósan is kár volt megvenni, mert inkább nem használok semmit, mint ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

Akciósan is kár volt megvenni, mert inkább nem használok semmit, mint ezt.

Edina313

2016. december 3.

Lánykorom egyik első parfümje. A korábbi példányok jobbak voltak. A mostani se rossz, de kevésbé tartós. Fiatalság-bolondság, de tiszta egyszerűség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Marcsi66

2016. december 2.

Én nagyon szerettem,sok emlék kötődik hozzá,,20 évvel ezelőtti,pénzünk alig,de a boldogságunk az égig ér, ( két pici babával,otthon voltam ) Ez volt a hétköznapi illatom egy ideig....rózsaszínű virágos-gyümölcsös könnyed bája,nekem tetszett,és másoknak is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 2.

Vaslady

2016. november 30.

20 éve(de lehet már több is) az Avon is "levadászta"a rajongóit,a saját készitésű vegyi fegyverével.
Voltam olyan szerencsés,inkább szerencsétlen,hogy nekem is kijutott belőle,egy kedves ismerős jóvoltából.
Pár éve karácsonykor,hozzá lehetett jutni,egy kék csillag alakú limitált kiadásra.
Na ő lett az enyém,de amilyen gyorsan jött,úgy távozott is...
...Egy baráti házaspár,hölgy tagja,lett a "szerencsés"örökös,mivel szerinte ez a legjobb parfüm...hát használd egészséggel....
Még a virágos vonal,amit nyújt,tetszene is...de...
Bizony de,ott van a de...
Szóval,egy tipikus másolt,leutánzott,hamis,olcsó szag bontakozik ki az üvegből....
Mintha valaminek,az olcsó replikája lenne,gagyin trehányul összemixelve.
Van benne egy izzadságra utaló vonal,mint amikor :-D nyáron a 40 fokban a hónaljra fújsz valami extra olcsó izét :-D és azt veszed észre hogy 10 perc gyaloglás után,körbe leng valami illatfoszlánynak nevezett izzadság szag,ami belőled jön,és kikerekedett szemekkel nézel,hiszen most zuhanyoztam....
Nem,nem...ez nem a te hibád...talán csak annyiban,hogy nem a megfelelő dazodort nyomattad,ami ilyenkor inkább puderos kell hogy legyen,nem a jó alkoholos ...-ot.(nevet szándékosan nem irok)
Szóval,kedves barátnőm,gondolom,Te is elkövetted már ezt a hibát,az a munkahelyedről hazaérve,az első dolgod az volt,hogy eme dezodor a kukában landoljon.
Egy virágos izzadságszag,olcsó hatású illat...én azt mondom,hogy még ebben az árkategoriában is lehet jobbat találni.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 30.

Na ő lett az enyém,de amilyen gyorsan jött,úgy távozott is...
Még a virágos vonal,amit nyújt,tetszene is...de...
Bizony de,ott van a de...
Mintha valaminek,az olcsó replikája lenne,gagyin trehányul összemixelve.

olasz78

2016. október 20.

Tinikorom (ami nem most volt, vagy jó 20 éve ) kedvenc illata volt. Nem tudom mennyiszer vásároltam újra, de mindig ezt használtam. Aztán eltűnt a katalógusból, majd visszatért. Gyorsan rendeltem belőle akkor 2 db-ot. Sajnos már nem olyan volt. Valószínűleg ugyebár az én ízlésem is változott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 20.

d.krisztina

2016. szeptember 25.

Régi kedvenc,jó,hogy megint kapható. :) Ma már nem az ilyen illatokat szeretem de ez még mindig jó. Nekem tartós és főleg változatos. Még este is érzem és mindig új arcát mutatja napközben. Gondolom a hőmérséklet és a bőröm változásai miatt. Szuper! :)

Up: Na,a fentieket jó régen írtam, és sajnos a lelkesedésem is a múlté már. Régen tényleg élveztem az illatát és annyira tartósnak éreztem, de most csak olyan egyforma és elillanónak tűnik. Lehet, hogy bennem van a hiba, de most leveszek két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

gesztusz

2016. augusztus 26.

Kellemes virágillat, könnyed, mint a tavaszi szellő. Sajnos a tartóssága is a tavaszi szellőé: hipergyorsan elillan. Kár érte, olyan mindennapi, szaladgálós illatnak pont jó lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 26.

Blackxentric

2016. augusztus 7.

Először szerettem nagyon, aztán valahogy elmúlt a varázs... Rájöttem, hogy ennél unalmasabb illat talán nincs is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)