Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
dameliepoulain

2016. július 18.

Már többször is újra vettem.A tartósságával is viszonylag meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 18.

Már többször is újra vettem.A tartósságával is viszonylag meg vagyok elégedve.

Erika1111

2016. július 16.

Évek óta nem vettem mert olyan kislányos illata van de nemrég vettem és nagyon tetszik olyan könnyű és tiszta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

andian

2016. július 13.

Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes, könnyű, nyári. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 13.

Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes, könnyű, nyári. :-)

elzi

2016. június 27.

Nekem ennek a terméknek az illata nem nagyon tetszik, nagyon erős, de viszont hosszantartó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 27.

dandy

2016. június 11.

Nem értem, hogy tud már legalább 20 éve töretlenül fennmaradni ez a borzalom....tizenéves koromban Avonoztam, amikor megjelent. :) Semmi más csak görögdinnye, aminek már szagától is borzadok. Ha megérzem, hogy valaki azt eszik, képes vagyok 180 fokos fordulatot tenni és menekülni. :) Ezzel az "illattal" is így vagyok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Bogyinci

2016. június 11.

Anyukám imádja, mindennap használja, én viszont ki nem állhatom. Magamra biztosan nem fújnám. Számomra rettentő büdös, fullasztó, pedig nem töményen használja. Pár óra múlva már elviselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Samantha

2016. május 31.

Ez az eg,egyetlen virágos illat, amit szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

Ez az eg,egyetlen virágos illat, amit szeretek.

Sinistra

2016. május 26.

Fura mód nekem nagyon púderesnek érződik. Régebben kedveltem az ilyesmi illatokat, ez se volt rossz, de mostmár kifejezetten büdösnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

daylight81

2016. május 13.

Finom nőies lágy virágos illat. Én a rózsát érzem ki rajta nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

Finom nőies lágy virágos illat. Én a rózsát érzem ki rajta nagyon.

Lukrecia

2016. március 23.

Nagyon szeretem én is. Könnyű, virágos, igazi tavaszi illat...bár nyáron is kellemes...évek óta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)