Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Lukrecia

2016. március 23.

Nagyon szeretem én is. Könnyű, virágos, igazi tavaszi illat...bár nyáron is kellemes...évek óta használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

HuAnita

2016. március 20.

Nőies, finom kis illat, de sajnos nem túl tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Nőies, finom kis illat, de sajnos nem túl tartós.

Szlilla19

2016. március 15.

Kellemes és friss, de nekem nem tartós, ezért nyáron szoktam használni, vagy a szobám illatosítására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 15.

anette09

2016. január 14.

A kedvenc parfümöm. Sok márkás parfümöt is maga mögé utasított nálam, és nem tudom megunni. Virágos illata ellenére előszeretettel használom minden évszakban, nem mondanám kifejezetten tavaszi/nyári illatnak. Amint látom, hogy fogyóban van, azonnal utánrendelem:) Max pontszám:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

adrica

2016. január 6.

Valami nem klaffolt vele. Semmi különös, csak nem használtam, mindig valamilyen más parfümért nyúltam és szépen úgy ahogy van az egész üveg megromlott, akárcsak a kék kis tesója is. Nagy többségben kellemes, de még is akadt benne valami ami nem tetszett. Lehet, hogy kifújáskor túl alkoholosnak tartottam? Leszáradáskor oké, de akkor is volt benne valami zavaró. Talán a dinnye. Nem tudom, de sajnálom. Se nem tartós, se nem voltam hű hozzá, ezért 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

anitkaa

2015. december 24.

Középiskolás koromban használtam utoljára, sok szép emléket idéz elő bennem ez a parfüm :) Akkor kedvencem volt de most is bárhol felismerném az illatát. Virágos, kellemes illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 24.

Piscinke

2015. december 13.

Meglepődve olvasom, hogy sokan jellegtelennek titulálják. Én ezer közül is felismerném, ami ilyen árkategóriában azért szerintem nem semmi. Nekem egyik kedvencem. Tiszta, könnyű viragos-fűszeres illat, valami érdekes csavarral benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 13.

leila0803

2015. november 30.

Kellemes parfum. Hasznaltam, amikor gimis lehettem, akkor kaptam. Nekem a kiontos valtozat volt meg, ilyen kis szivecskes formaban. Hat, az illatjegyeket mar nem is tudom visszaidezni, de osszessegeben kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 30.

gemzit

2015. november 29.

...de rég is volt, tán igaz sem volt. Régen nagyon sokat használtam ezt a parfümöt, kellemes, nyári, könnyen elillanó illat. Elsősorban virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

szabogabri

2015. november 21.

Nem tartós az illat, amúgy kifejezetten kellemes- testpermetnek kiváló :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

Nem tartós az illat, amúgy kifejezetten kellemes- testpermetnek kiváló :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)