Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Pöti

2015. augusztus 26.

Nyári kis semmiség, tinikoromban elfogyasztottam belőle egy pár üveggel. Volt neki egy kék verziója, azt jobban szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

senskin

2015. augusztus 26.

Valóban egy jellegtelen illat. Görögdinnyés kölni. Sosem vettem meg, meg nem tetszett az illata. Nem viselném.

Fviki

Szagos víz. Jellegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Szagos víz. Jellegtelen.

fdorottya

2015. augusztus 24.

Mindig elcsábulok az Avon parfümökre, de nem tudom, hogy miért. Semmit nem érnek, és marha drágák. Egy 10-15 ezer forint körüli parfüm nálam évekig húzza, mivel nagyon kevés is elég belőle. Na szóval visszatérve erre, hát semmi. Az illata kb. egy órát érezhető utána semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Lyah

2015. július 21.

Az összetevők alapján rendeltem, és mert a barátnőmön nagyon jó illata van. Gondoltam, nem foghatok mellé, a ciklámen valahogy elkerülte a figyelmem...A lényeg, hogy az történt, ami majdnem minden parfümmel rajtam, ami kicsit is édes: olyanná váltam, mint egy öreg néni, akinek selyemcukorral van kitömve a kabátja...szóval elég rövid úton landolt anyukámnál, rajta finom. Kár érte :( meg a ciklámenért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 21.

maminti

2015. június 1.

Nagyon régi emlék, kaptam ajándékba. Édeskés is virágos is, könnyed, nem túl rafinált illat. Viszont remekül hordható hétköznapokon. Akkoriban tatszett másoknak is, ha rajtam volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 1.

ladri

2015. május 25.

Egyszerűen imádom az illatát hosszú évek óta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Egyszerűen imádom az illatát hosszú évek óta.

Someone92

2015. május 12.

Nekem nagyon tetszik az illata, de sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Nekem nagyon tetszik az illata, de sajnos nem tartós.

JudithBeauty

2015. május 12.

Nekem nagyon bejön ez az illat. Igaz, hogy nem tartós, de szeretem a rózsás illatokat. Többször is rendeltem már, de inkább akciósan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Creativelifes

2015. március 25.

Ez egy viszonylag alacsony ár kategóriás parfüm, viszont ehhez viszonyítva nem olyan rossz. Ha jól emlékszem én 1-2 éve kaptam egy üveggel és emlékeim szerint gondom nem volt vele, nem túl kifinomult az illata és elég hamar elillan de 4 csillagot, azért még így is megérdemel nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)