Avon

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Yubiri, Módosítva: 2014. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

A Célébre virágos-gyümölcsös illat görögdinnyével, ciklámennel és bazsarózsával.

Ár: 1900 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 50 ml, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
Ár: 2000 , Eladó: Barbus3
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest 13. kerület, fizetés: Személyes átvétel, posta
Anthaval

2015. március 1.

12 évesen ajándékba kaptam, ez volt életem első parfümje. Nagyon örültem neki, ugyanis addig édesanyám parfümjeit fújtam magamra de felüdülés volt birtokolni egy saját üvegcsét. Mint a legtöbb 12 évesnek, nekem sem volt valami kifinomult az ízlésem, télen-nyáron ezzel fújtam magam - észre se vettem, hogy mennyire borzalmas illata van. Egyszer mentem angolra és természetesen a már megszokott fújkálás se maradhatott el - mindenhova jutott, a nyakamtól kezdve a vajszínű pólómig. Amikor levettem az angol tanárnőnél a kabátomat akkor végigmért és annyit kérdezett: miért vannak sárga pöttyök a felsődön?
Az eset után a kukában landolt, de nem bántam, mert visszagondolva az illatát is utáltam. Annyit azonban mindenképpen neki köszönhetek, hogy a használata után sokkal kifinomultabb lett az ízlésem és (édesanyám legnagyobb bánatára) tinédzser korom első felének második felvonásától kezdve csak a Lancome Hypnose-t voltam hajlandó használni évekig. :D

Update: rosszul emlekeztem,az elso parfumom egy Naomi Campbell illat volt, ez volt a masodik sajat illatom (ha lehet annak nevezni). Ezek utan nem tudom, hogy ezt a rettenetet hogyan voltam kepes magamra fujni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Lory

2015. február 6.

Sosem értettem a nagy rajongó táborát.Anno a volt kolleganőim is mindig ezt rendelték,úgyhogy volt Célébre illatfelhő az irodában :D
Persze nem sokáig,hamar elillan,egyáltalán nem tartós,egy kis leheletnyi gyümölcsös semmiség,ennyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Damayanti

2015. február 5.

Nagyon virágos, rózsaszín illatfelhő, tipikusan az a parfüm, amit soha nem fújnék magamra (ráadásul mindig az jut róla eszembe, hogy megy a lány/nő Celebre-vel befújva és tömegével donganak utána, illet ve körülötte a méhek, bogarak, mert olyan virágos bokor illatot áraszt). Viszont meglepő módon ismerek oylat, akinek meg nagyon jól áll ez az illat, akihez illik ez a romantikus virágmező illatfelhő, miközben én ajándékba sem kérnék belőle, nemhogy még magamra fújjam... Mindenkinek más áll jól, minden illatot meghatároz az is, ki az, aki viseli. Nekem nem jön be. Valakinek jól áll. Tehát összességében közepes :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Enca

2015. január 9.

Régen, középsuliban volt! Nosztalgia miatt kap 4*-ot, mert ugy emlékszem, nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 9.

csibe0704

2014. december 16.

Imàdom!Nyàron mindig ezt hasznàlom.A hàtrànya, hogy jönnek rà a darazsak :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 16.

Imàdom!Nyàron mindig ezt hasznàlom.A hàtrànya, hogy jönnek rà a darazsak :(

Dius24

2014. december 3.

Kellemes nyári illlat nem túl nagy szám de egynek elmegy😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Kellemes nyári illlat nem túl nagy szám de egynek elmegy😉

marcsi11226

2014. november 3.

Miniparfümöm van belőle. Még nagyon régen kaptam ajándékba. Imádom az illatát, és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Barbi123

2014. október 15.

Imádom az Avon parfümöket,mivel nagyon sokáig megmarad az illata, árbana is elég jók.Ezt is nagyon szeretem, rendszeresen újravásárolom.5 ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 15.

krixtina13

2014. október 15.

A kedvenceim közé tartozik ez a parfüm :) tetszik a virágos-gyümölcsös illata :) tartós :) 5*

timi987

2014. szeptember 27.

nagyon elégedett vagyok vele, kellemes friss üde nyári illat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 27.

nagyon elégedett vagyok vele, kellemes friss üde nyári illat

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, CI 60725, CI 14700

Színezék. Lilás piros.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színező anyag. (Piros)