Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, az összetevőket feltöltötte: hemi, Módosítva: 2014. február 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Segít megtisztítani a pattanásos bőrt, friss érzést ad, nem szárítja ki a bőrt, és könnyebben használható, mint a hagyományos szappan. Kíméletes és könnyű állagú hab praktikus, pumpás kiszerelésben.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

l.reka2000

2014. június 17.

Én szeretem de a pattanásokkal nem nagyon tud mit kezdeni nem naponta használom és hidratálom a bőröm ezért nem szárít.

@DalmiDalmiDalmi: Használat előtt rázd fel akkor habosabb az állaga és talán nem folyik le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 17.

hemi

2014. május 21.

nem olyan rossz :), de nekem szárított amikor csak ezt használtam. Mivel az mondták nem fog szárítani, ez azért levesz az értékelésből, de szerintem semmivel sem rosszabb mint egy általános arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 21.

DalmiDalmiDalmi

2014. április 18.

Vicces ez a habos állag, gyors és könnyű használni, viszont állandóan lefolyik az arcomról a ruhámra, meg bele a szemembe. Kétnaponta használom, semmilyen eredménnyel. Tisztaság érzetet kölcsönöz, de szemmel láthatólag nem tisztít semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 18.

zsuzsanna.peto13

2014. március 4.

Az erős túlzás, hogy nem szárítja ki a bőrt...bár én naponta kétszer használom, lehet, az miatt van. Vagy néha le sem mosom éjszakára, mert úgy még jobb a hatása :) Pirosságot, duzzanatot csökkenti, kevés is elég belőle, nagyon könnyű, kellemes használni. De az újak kialakulását nem akadályozza meg sajnos :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.