Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

hedgehog

2013. május 7.

Nem hittem volna, hogy ilyen mütyűri, de így jár az, aki nem méri ki vonalzóval a méreteket rendelés előtt. Nem mintha akkor nem kértem volna, talán még jobb is, mert ezzel könnyebb dolgozni az arcon, mint egy nagyobb méretűvel. Könnyen tisztítható (majd én is bedobom ecsetmosáskor is), higiénikus és imádom, hogy fel lehet cuppantani a kagyló fölé a falra, meg ha nem lenne tapadókorongja bizony bajba lennék, hogy hogyan fogjam meg. A vérkeringést elhiszem, hogy serkenti mivel, hogy dörzsölöm az arcom vele, de ezt "bármivel" el tudnám érni. Kevesebb arclemosó is elég, ha ezt használom. Nagyon kellemes érzés ezzel átmasszírozni az arcot. A képen nem igazán látszik (az éles szeműek a kefe felső részén láthatnak egy eltérő mintázatot), hogy két különböző sörte van rajta, bár szerintem ez inkább design mint praktikus okokból van így. Strapabírónak tűnik nekem. És most néhány negatívum: A radíroz egyáltalán nem igaz, aki ezért nem vette volna meg ne féljen, nyugodtan lehet minden nap használni, akár többször is. A mély tisztításból én semmit nem vettem észre, szerintem (sajnos) ez a része "parasztvakítás". Nem is tudom, hogyan, vagy mivel kellene neki ezt ellátni. Ahhoz, hogy megérje az árát, azért nagyon sokáig velem kell maradnia, de úgy tűnik ezzel nem lesznek gondok, ha nem bírná hónapokig én bizony nem adnék ki rá ennyi pénzt. Mivel a kiírt küldetéséből kettőt nem teljesít, nem lehet 5 csillagos, és őszintén, nem halnék bele ha nem lenne, de jó hogy van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

cirrus

2013. május 1.

Könnyen tisztán tartható, jó érzés végig masszírozni az arcot vele. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Könnyen tisztán tartható, jó érzés végig masszírozni az arcot vele. Szeretem :)

Bibi

2013. május 1.

Mostanában az arckrémet is ezzel kenem fel,vizes bőrbe hosszan masszírozva. Nem rossz, nem rossz:D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

pink sunrise

2013. április 4.

Ma délután,az ebéd utáni lusta perceim kellős közepén,szomorúan konstatáltam hogy az ecseteim mosásra szorulnak,de nem igazán volt kedvem sokat pepecselni velük.....Így én ma nem éppen rendeltetésszerűen használtam ezt a kefét,ugyanis arra a pofátlanságra vetemedtem hogy az ecseteimet ezen kis mikkentyű segítségével mostam meg,és nagggyon bevált:) Szépen felhabosította a babasamponnal bekent ecseteket,és a kis"izék"a kefén jól kitisztították az alapozó ecsetemet is ,pedig azzal sokat kínlódok mindig.A kefének sincs semmi baja,ragyog a tisztaságtól:)
Talán ezután is erre fogom használni többször,mert az arcom nem értékeli különösebben a kefélés utáni állapotot,csak a saját kis szívem megnyugtatása miatt szoktam inkább használni,és mer' kefélni jó:P:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.

strawberry92

2013. április 3.

Hatásosabb és kellemesebb az arctisztítás ezzel a kis kefével, viszont nekem a L'oreal arctisztítóhoz adott kefe jobban tetszik. Valahogy azzal erősebb a "mélytisztító" érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

vbarbuss

2013. március 7.

Én először pórustisztító arcradírt utána ezzel a kefével és a habzó arctisztítót szoktam használni és tök sima tőle az arcom este jó így lefeküdni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Bibi

2013. február 19.

Csodálatos! Imádom ezt a kis keffentyűt! Mindennap szárazon átmasszírozom vele az arcom, azután lemosóval is.A bőröm sima, puha, feszesebb:D! Kipróbálom nyakra és dekoltázsra is, remélem beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Mayu

2013. február 15.

Kellemes hatást nyújt az arcomnak,bár a mélyreható tisztítást nem éreztem,mégis kellemes dörzsölni vele az arcomat.:) a méretén meglepődtem,rendkívül kicsi,a tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 15.

devcat

2013. január 27.

Nagyon cuki kis kefe, nagyon kellemes az arcot cirógatni vele. Én nem az avonos tisztítójával használom, hanem másik arcradírral. Nekem bevált, szépen tisztítja az arcot, kellemes a tapintása utána. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

csakbarbi

2013. január 27.

Inez,hát ez a fogalmazás :DD nagyon jó,nagyon félreérthető,de tényleg így van :D nagyon jó kis eszköz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.