Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

csakbarbi

2013. január 27.

Inez,hát ez a fogalmazás :DD nagyon jó,nagyon félreérthető,de tényleg így van :D nagyon jó kis eszköz ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 27.

Pindusz

2013. január 19.

Egyszerű, de nagyszerű! Használata után rendkívül sima lesz tőle a bőröm. Kis csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

vador

2013. január 5.

Régebben is használtam különféle arctisztító keféket, viszont higiéniai megfontolásból elhagytam őket, nehézkes volt a tisztán tartásuk, illetve sosem tudtak teljesen kiszáradni, így egy idő után óhatatlanul dohosodtak, penészedtek. Ennél a kefénél kialakításából adódóan ilyen problémák nem léphetnek fel, ezért döntöttem mellette. Nagyon tetszenek a gumisörték, egyáltalán nem karcolnak, lágyan masszírozza az arcot. Egyelőre nem vettem észre, hogy tisztábbak lennének a pórusaim, de összességében kifejezetten kellemes élmény használni és a segít a hámló részektől való megszabadulásban, ennélfogva szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

mercike44

2013. január 4.

Nagyon imádom! Sokkal, de sokkal tisztábbak a pórusaim is! Egy héten egyszer szoktam használni az arcradírommal.. hihetetlen milyen jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

csakbarbi

2013. január 4.

Hát nagyon jó meg minden bár én nem érzem hogy nagyon meg jobban tisztítaná az arcom,de jó vele átmaszírozni az arcomat. Én is azthittem hogy nagyobb de rájöttem hogy elég ez is. És olyan kellemes használni az arcradír nekem marja a bőröm nagyon durva szemcsés ez viszont jó puha gumi sörtés :) bár nem tisztít annyira mint egy arcradír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 4.

Kriszta

2013. január 2.

Mikor megrendeltem kicsit nagyobbra számítottam, de végülis nem is zavar hogy ekkora. Az arctisztítóm hatását sokkal jobban érzem, ha ezzel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Edit89

2012. december 15.

Nagyon tuti! Ma reggel próbáltam ki először, állandó lakó marad. :) Sima arctisztítóhoz teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Fóka

2012. október 19.

Én is heti egyszer használom, amolyan bőrradír kiegészítéseként. Szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Én is heti egyszer használom, amolyan bőrradír kiegészítéseként. Szeretem.

zdoreebaba

2012. szeptember 15.

Hetente egyszer használom az Avon Solutions családból a habbal együtt, és nagyon tiszta lesz tőle az arcom!! Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve, így 5*!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Nautilus

2012. szeptember 12.

Még az öcsém(!) is hajlandó használni (persze a sajátját :P ), ami azért jelent valamit...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 12.