Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

butterfly

2012. augusztus 23.

Kicsit nagyobb kefére számítottam, de ez nem vesz le az értékéből.:) Kellemes érzés használni és utána puha lesz az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Anitaaa03

2012. augusztus 17.

én tegnap kaptam meg arctisztítóhoz volt ajándék mindjárt ki is próbáltam és rettentően tetszett :).puha,rugalmas és nagyon jó érzés ahogy tisztít sokkal simább utána az arcom és ami még nagyon tetszik,hogy így sokkal tovább elég lesz a tisztítógél mert nagyon kevés is elég szépen el lehet vele oszlatni és felhabosítani.remélem nem megy tönkre egy hamar de ha igan én tuti újra rendelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Inez

2012. augusztus 16.

Ez a kis kefe.... Hát ez nagyon cukker kis bigyó. Teljesen másnak képzeltem a fotója alapján!
Nagyon vidám holmi! Most a tükrön fityeg. :D
És ahogy Ő kefél! Anyám... Ha szerelembe eshet az ember a kis arckeféjével, akkor velem most megtörtént az első pillantásra, érintésre. :))
Pici, finom, nagyon rugalmas, épp az ujjaim közé illik, lágyan masszírozva simogatva kefélgeti az arcom... Jajj, valami tüneményes! :)
Nagyon kellett, tényleg!
Ez az Avon legklasszabb terméke! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Nagyon vidám holmi! Most a tükrön fityeg. :D
Nagyon kellett, tényleg!
Ez az Avon legklasszabb terméke! :D

Maddie

2012. augusztus 12.

Nekem nagyon bejön ez a "kefe", ha ezt használom arctisztításkor, akkor érzetre sokkal tisztább lesz a bőröm, alaposabb a tisztítás. És persze a masszírozó érzés is jól esik. :) Mindemellett még olcsó is, ráadásul most arctisztító rendelése mellé küldik ajándékba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Lyah

2012. augusztus 10.

Nagy nap ez a mai. Több sikertelen megrendelése után ma végre megkaptam :) Azt nem tudom, csinál-e valamit azon túl, hogy masszíroz, de arra nagyon jó, használni fogom. AZt nem hiszem, hogy újravenném, ha tönkremegy, de ha látom további hatását, lehet, hogy még az is megtörténik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

bandita

2012. augusztus 4.

Sikerült beszereznem és nagyon elégedett vagyok. Számomra inkább a masszírozó funkciója hatékony. Lágy, lekerekített végű sörtéi nagyon kíméletesek a bőrömhöz. Örülök, hogy van nekem is ilyen :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Cu2tka-baba

2012. augusztus 4.

Én is most szereztem be és tényleg jóérzés használni, hogy tartósabb hatása van e ezt nem tudom eldönteni, de sokkal tisztábbnak érzem az arcom ha használom anélkül hogy radírozós vagy szemcsés arclemosót használtam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

vivuss87

2012. július 12.

nekem is van, hogy ér e valamit azt nem tudom:) de szeretem használni. Puha, és mókás. oda lehet cuppantani a kád szélére, csempére:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 12.

agi.greendaygirl

2012. május 23.

igen igen, eddig csak 2 kampányban lehetett rendelni 2es és 3as azt hiszem, de most a 8.asban megint benne van, amíg a készlet tart ajánlat keretein belül, érdemes lecsapni rá, mert tényleg nagyon jó ^^ masszíroz, radíroz, puha pofit eredményez :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 23.

Blame

2012. április 29.

Csak "utolsó simításként" szoktam alkalmazni. Először az arctisztítót, maszkot vagy arcradírt ( mikor mit ) Pure Nature arctisztító labdával tüntetem el, majd mikor már szinte teljesen lejött a krémet akkor jöhet ez. :) Nagyon kellemes érzést nyújt a használata. Mint egy arcmasszázs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 29.