Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

judit.nemes1028

2012. március 16.

mivel az arctisztítóm nem radírozós ezzel szoktam használni heti kétszer, szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

agi.greendaygirl

2012. február 27.

nekem nagyon tetszik, olyan jó érzés használni :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

nekem nagyon tetszik, olyan jó érzés használni :))