Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

Vichy

2018. február 14.

Nagyon szeretem, a használata után puhább az arcom tőle. És mintha csökkent volna a pattanások megjelenése is az arcomon, aminek kifejezetten örülök.
Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Ára sem vészes, szerintem nagy jó kis cucc, csak ajánlani tudom. :)

csibike100

2018. február 6.

Nagyon jó, esténként szoktam használni a gél állagú arctisztítómmal és nagyon meg vagyok vele elégedve. Sokkal hatékonyabban tudom megtisztítani az arcomat mintha kézzel vinném fel az arctisztítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

Vevep92

2018. január 23.

Van egy külön arctisztításra, és egy a kisebb ecsetek tisztítására. Mindkét használati módban helyt áll. Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Theodora

2018. január 4.

UPDATE: ecsetek tisztítani tökéletes!!! :O Egyszer fogtam, kipróbáltam és meglepett, mennyire bevált. Sokkal gyorsabban megvan a macera és alaposabb is az eredmény.

Jó ideje használom már, igazából nélküle is megvoltam. Számomra ez egy tökéletesen haszontalan termék, enélkül is sikerül az arcmosás, illetve ezzel sem eredményesebb. Nehéz megfogni, mert a valóságban elég kicsi, rosszul tapad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kervivena

2017. december 26.

Minden este használom. Nagyon meg vagyok elégedve, mert nem durva a söréi, szerintem ezzel a termékkel és sokkal látványosabb és érezhetőbb a tisztítás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Sztellus

2017. december 25.

Nagyon szépen tisztít és masszírozza az arcomat. Mindenképp veszek még belőle, mert ilyen jó termékem még nem volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

evievi

2017. december 23.

Jó kis segitsèg arctisztitáshoz ,èn hasznàlom szàrazon arcmaszírozàshoz igy is leszedi az elhalt hàmsejteket....sőt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 23.

Marcsika0720

2017. december 18.

Nekem nagyon bejön ez a kis kefe. Már régóta használom. Segíti a mélyebb tisztítást. Először kicsúszott mindig a kezemből de rájöttem egy technikára így könnyen megtudom fogni. Jól működik habzó arctisztîtóval és arcradírral is. Az ára kedvező, ennyiért simán megéri kipróbálni. A használatával sokkal tisztábbnak érzem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

babóca

2017. december 4.

Habzó arctisztítóval és arcradírral is használom, szerintem hatékonyabb, mint amikor kézzel viszem fel a termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

melindae

2017. október 9.

Csillagos ötös! Akármilyen szappannal, arctisztítóval (hab, zselé) kombinálva radíroz, masszíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 9.