Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Hőre lágyuló műanyagból készült, csempére tapasztható, rugalmas arckefe sok kis sörtével. Serkenti a vérkeringést, radíroz, és segít a mélyebb tisztításban.

galagonyanya

2017. június 15.

Ennyire haszontalan és hasznavehetetlen termékkel mostanában nem találkoztam! Vele vagy nélküle, egyre megy: nem tisztít jobban, mintha nélküle vinném fel az arctisztítót. És még a tapadókorongja sem ér semmit, pici és nem is tapad. Egy ideje már ott hányódik a zuhanyzópolcon, de szerintem kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

viirag

2017. május 8.

Mondhatni a legjobb kis barátom. Mindennap használom, és hihetetlen milyen csoda. Teljesen más érzés ezzel, és enélkül arcot mosni. Érzem az alaposságot, hogy tényleg lemos mindent. Minden kis pórusomból kiszedi a szennyeződést, sokkal jobban, mint bármi. Imádom !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

alizee

2017. május 5.

hát ez mennyire jó kis cucc!!!
sokkal hatékonyabban tudok vele arctisztítani mintha a kezembe nyomnám a kedvenc zselés/habos/krémes arctisztítómat. vagy tízszer tisztábbnak és frissebbnek érzem utána az arcomat, igaz a kis pöcök a hátulján tényleg pici és néha kicsúszik a kezemből de ezért nem vonok le. másrészt tök jó érzés használni, kész relaxáció :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

hát ez mennyire jó kis cucc!!!

Jujuci

2017. február 28.

Nekem nem vált be :( Idegesítően kicsi a "fogantyúja" és számomra túl gyengék a sörték.
Viszont befogtam ecsettisztításra, arra kiváló! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Viszont befogtam ecsettisztításra, arra kiváló! :)

Macska27

2017. február 20.

Ez az első arctisztító kefém. Az itteni vélemények alapján vettem meg és nem bánom. :-) Kellemesen masszíroz, gyengéd a bőrhöz. Használatával tisztábbnak érzem az arcom, az arctisztító zselémmel együtt maradéktalanul eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket. Kicsi, bárhol elfér. Egyetlen negatívuma, hogy akárhová tapasztom, egy kis idő múlva mindig leesik. Ennek ellenére öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

xxNikixx

2017. február 12.

Nagyon jó kis "kefe", gyengéden maszírozza és tisztítja a bőrt. Amikor tisztítás után megnézem néha látom, hogy azért az sminklemosós tisztítás után még arcomon maradt alapozót elég rendesen leszedte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

csomoviki

2017. február 12.

Akciósan vettem, mert kezd hanyatlani az itthon kapható arckefék minősége. Kellemes meglepetés volt szerencsére. Minden nap használom. Nem olyan kemény és durva a sörte mint más arctisztító keféknél, de hatásosan tisztít és jól felhabosítja a krémeket, rendesen leszedi az arcmaszkokat, krémeket. Volt aki írta h nehéz a fogása, de szerintem csak technika kérdése. A kis fület a mutató és középső ujjam közé csippentem és úgy használom mintha a tenyerem része lenne. Nem ördöngösség :D csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

HDorina

2017. január 24.

Örülök hogy megrendeltem. Arcradírral dupla hatásos, arctisztítóval pedig még jobban leszedi a sminket. Tisztább lesz az arcbőröm a sok kis sörtéinek köszönhetően. Gyengéden masszírozza is az arcbőrömet. Kellemes és nyugtató érzés a nap végén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

nikolett

2017. január 17.

UP: kidobtam, még ecsettisztítónak se vált be. Megfogni se nagyon lehet vizes kézzel. Nulla!

NAGYON kicsi. Gyengék a kis sörtéi.. nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

NAGYON kicsi. Gyengék a kis sörtéi.. nem az igazi.

kremes98

2017. január 15.

Évek óta használom, minden arctisztítóval és bőrradírral tökéletes :) Sokkal könnyebb és alaposabb vele a tisztítás, gyengéd és nem sérti az érzékenyebb bőrt sem. Egy Garnier arctisztítónak van hasonló keféje, de annak hosszabbak a sörtéi, és emiatt nem is sikerül vele teljesen felhabosítani a terméket, viszont ezzel igen. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.